Geri Aygün Aydın, sosyal medyada ateş püskürdü

Aygün Aydın, sosyal medyada ateş püskürdü

Tedbir kararına uymadığı için 3 gün hapis yatan Aygün Aydın, sosyal medya hesabından Hakan Sabancı'ya ateş püskürdü. Aydın, "Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu. Herkes öğrenince mi rahatsız oldun" dedi.

12 Temmuz 2021 Pazartesi, 21:56 - Magazin
A
Aygün Aydın, sosyal medyada ateş püskürdü
00:36 Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa eden Aygün Aydın, cezaevine kondu

İLGİLİ VİDEO

Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa eden Aygün Aydın, cezaevine kondu

Hakan Sabancı ile adını duyuran ve konuşmalarını ifşa ettikten sonra bir anda magazin gündemine oturan Aygün Aydın, Instagram hesabından bir ultrason görüntüsü paylaşarak, "3 aylıkmış sanırım şok geçiriyorum" notunu düştü.

AÇIKLAMALARA DEVAM EDİNCE UZAKLAŞTIRMA KARARI VERİLDİ

Aydın'ın Hakan Sabancı hakkındaki açıklamalara devam etmesinin ardından mahkemeye başvuran Hakan Sabancı, genç kadın hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Bu karara uymayan ve açıklamalara devam eden Aydın, bu sefer 3 gün boyunca zorlama hapis cezasına çarptırıldı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Aygün Aydın'dan yine olay yaratacak bir paylaşım geldi.

Aydın, sosyal medya hesabından Hakan Sabancı'ya yüklenerek, "Sen beni nasıl o katillerin, böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan, andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim" ifadelerini kullandı.

"DUYGULARIMLA OYNAYIP BENİ HAMİLE BIRAKTIN"

Aydın paylaşımının devamında şunları söyledi:

"Duygularımla oynayıp beni hamile bırakırken her şey iyi hoştu. Herkes öğrenince mi rahatsız oldun. Diğer pısırık kızlar gibi ortadan kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi hapsi uygun gördün. Hangi yüzle kadın haklarını savunacaksın. Daha kendi çocuğuna sahip çıkmamış adam, elbette ki avukat ordusuyla saldırıp ailesinin maddi gücünün arkasına sığınacaktır." 

"SENDEN NEFRET EDİYORUM"

Aydın, ilk paylaşımının arkasından bir paylaşımda daha bulunarak, Hakan Sabancı'dan nefret ettiğini söyledi.

Aydın, "Ben ne kadar salak bir insan olduğumu bir kez daha anladım. Haberi olsa, asla böyle bir şeye müsaade etmezdi, kesin ailesinden biri yaptırıyor diye düşündüm. Sana toz kondurmadım. Oysaki ne kadar aptalmışım, senden nefret ediyorum" dedi.

DİLAN SAKAR İLE TATİLDE GÖRÜNTÜLENDİ

Diğer yandan Hakan Sabancı, aşk yaşadığı Dilan Sakar ile Ege tatiline devam ediyor. İkilinin Ege tatilinde arkadaşlarıyla verdiği poz, basına yansımıştı.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


12 Temmuz 2021 Pazartesi, 21:56
A