Geri Aygün Aydın intihar girişiminde bulundu iddiası

Aygün Aydın intihar girişiminde bulundu iddiası

Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa ettikten sonra gündemden düşmeyen Aygün Aydın'ın intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Aydın'ın sedyeyle evden çıkarıldığı öne sürüldü.

20 Temmuz 2021 Salı, 15:35 - Magazin
A
Aygün Aydın intihar girişiminde bulundu iddiası

Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa ettiği gerekçesiyle hakkında koruma kararı aldırılan ancak bu karara uymayarak sosyal medya paylaşımlarına devam ettiğin için üç günlük zorlama hapis cezası almıştı. Geçtiğimiz günlerde hapis cezasını çeken Aygün Aydın'ın intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

YAŞAMANIN BENİM İÇİN ANLAMI KALMADI"

Aygün Aydın, Instagram'da canlı yayın açarak intihar edeceğini söyledi. 

Aydın, "Yaşamanın benim için anlamı kalmadı. 8 tane polis savcılık kararı olmadan neden kapımı kırdı?" diye sordu.

Snob magazinin haberine göre, bu açıklama sonrası Aygün Aydın'ın evine ambulans geldi. Aydın'ın sağlık ekipleri tarafından sedyeyle evden çıkarıldığı öne sürüldü.

TEHDİTLER SAVURDU

Cezaevinden çıkan Aydın, geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı'yı tehdit etmişti. Instagram'dan açıklama yapan Aydın, "Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin içine böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim." demişti.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


20 Temmuz 2021 Salı, 15:35
A