Geri Ataberk'e Trabzon kancası!

Ataberk'e Trabzon kancası!

Trabzonspor, Bursaspor'la sözleşmesini uzatmayan 22 yaşındaki kaleci Ataberk Dadakdeniz'e teklif götürdü. Karadeniz ekibinin, 22 yaşındaki file bekçisi ile anlaşmaya yakın olduğu bildirildi.

13 Haziran 2021 Pazar, 08:12 - Spor
A
Ataberk'e Trabzon kancası!

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

Bursaspor'la sözleşmesi sona eren Ataberk Dadakdeniz'i transfer etmek için Trabzonspor'un harekete geçtiği bildirildi. Karadeniz Gazetesi'nin haberine göre, bordo-mavili kulüp, Vakıfköy'den yetişen, ancak Bursaspor'la sözleşmesini uzatmayan 22 yaşındaki file bekçisine teklif götürdü.

"TİMSAH'IN 1 NUMARASI İMZAYA ÇOK YAKIN"

Gazete, haberi "1 numaralı Timsah, Fırtına'nın radarında" manşetiyle verirken, Trabzonspor Oyuncu İzleme Komitesi'nin raporu doğrultusunda Karadeniz ekibinin, Ataberk'i almak için harekete geçtiğini yazarak, "Genç kaleci ile görüşüldü. Ataberk ile önümüzdeki hafta kontrat yapılması bekleniyor. İmzalar çok yakın" ifadesini kullandı.

ANLAŞMAYA YANAŞMAMIŞTI

Bursaspor'da, altyapı da dahil 8,5 yıl oynayan ve Ümit Milli Takım'ın kalesini de koruyan Ataberk, geride kalan sezonda Erkan Kamat yönetiminin tüm ısrarına rağmen, sözleşme uzatmaya yanaşmamış ve ligin bitimine 3 hafta kala kadro dışı bırakılmıştı.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


13 Haziran 2021 Pazar, 08:12
A