Geri As Merkez Outlet'te çifte şans

As Merkez Outlet'te çifte şans

Bursa'nın ilk ve tek outleti As Merkez Outlet'in hem "Disneyland'a gidiyoruuuuz!" kampanyasına hem de "Bu Ramazan çoook keyifli" kampanyası yoğun ilgi görüyor.

15 Ağustos 2011 Pazartesi, 17:15 - Ekonomi
A
As Merkez Outlet'te çifte şans

Müşterileri için her zaman en iyisini düşünen As Merkez Outlet'in kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. 1 Ağustos 2011 tarihinde start alan ve 31 Ağustos 2011 tarihine kadar sürecek "Disneyland'a gidiyoruuuuz!" kampanyasına katılmak için yapacağınız her 50 TL'lik alışveriş müşterilere harika bir tatil kazanma şansı veriyor.
As Merkez Outlet, Ramazan ayı boyunca küçükten büyüğe herkese eğlence dolu Ramazan akşamları yaşatıyor. Ağustos ayı içerisinde hafta içi her gün As Merkez Outlet gıda birimlerinden yapılan her 10 TL'lik alışveriş sinema bileti kazandırırken, Bursalılar'ı hafta sonunda As Merkez Outlet'te bambaşka sürprizler bekliyor.
Cumartesi ve pazar günleri As Merkez Outlet'e gelen ziyaretçiler, saat: 17.00-19.00 arası, Karagöz-Hacivat, manici, orta oyunu, yüz boyama, baloncu ve çeşitli yarışmalarla dolu aktivitelerle 7'den 70'e Ramazan'ın geleneksel coşkusunda her anın keyfini yaşıyorlar.

Diğer Ekonomi Haberleri için tıklayın


15 Ağustos 2011 Pazartesi, 17:15
A