Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Arabasını satmaya kalktı hayatı karardı

2012 yılının Aralık ayında, otomobilini Sakarya'nın Akyazı İlçesinde bir oto galeriye satılması için bırakan Ömer Çakıroğlu, "Otomobili satmam gerekiyordu. Akyazı'da bir oto galeriye 54 ZK 014 plakalı otomobilimi satılması için bıraktım. Aracımı oto galeri benim bilgim dışında sattı ancak bana bir ücret ödemediler" dedi.

Arabasını satmaya kalktı hayatı karardı


Aracının satışının resmi olarak verilmediğini ve aracın ruhsat sahibinin kendisi olduğunu belirten Çakıroğlu, şöyle konuştu: "Savcılığa suç duyurusunda bulundum ve aracımın bana iade edilmesini istedim aracım kredili ve halen taksitlerini ödüyorum. Otomobilimi satmamın amacı paraya sıkışık olmamdı ama şimdi daha kötü durumdayım taksitleri ödemekte zorlanıyorum ve evime haciz gelecek diye endişeleniyorum"
Otomobilinin galeriden satıldığını ve otomobilini İzmit'te bulduğunu ancak şikayet etmesine rağmen polisin hiçbir şey yapmadığını söyleyen Çakıroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Otomobilimin ruhsatı halen benim üzerimde olduğu için bulmakta sıkıntı çekmedim. İzmit'te otomobilimi park alanında buldum. Polise haber verdim polis geldi ancak hiçbir şey yapmadı. Ben avukatımı çağırdım. Avukat geldiğinde otomobilin sahibi ile görüştü ve bana sen git ben yarın otomobilini getireceğim dedi ama getirmedi, otomobilin satın alan kişiye telefon açtım durumu anlattım bana telefonda bu işi kan temizler diyerek beni tehdit etti. O kişi hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulundum."
Otomobilini ihtiyaçtan dolayı sattığını ancak parasını alamadığı için daha çok sıkıntıya girdiğini ve artık evin içerisinde de huzursuzluk başladığını belirten Çakıroğlu, yetkililerden yardım istedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!