Geri Annesini pazarcıyla bastı cinnet geçirdi

Annesini pazarcıyla bastı cinnet geçirdi

SAKARYA'nın Geyve İlçesi'nde çalıştığı fabrikada gece vardiyasından çıkan 22 yaşındaki K.T., annesi 40 yaşındaki B.T. ile birlikte yakaladığı 38 yaşındaki Mesut Metin'i bıçaklayarak öldürdü, annesini ağır yaraladı. K.T. polise teslim olurken, annesi ise hastanede tedavi altına alındı.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 11:35 - Güncel
A
Annesini pazarcıyla bastı cinnet geçirdi

 


Olay, Alifuatpaşa Beldesi'nde saat 03.00 sıralarında meydana geldi. Bir fabrikada çalışan K.T., gece vardiyası sonrasında evine geldiğinde akrabaları olan ve pazarcılık yapan Mesut Metin'i annesi B.T. ile birlikte gördü. Öfkelenen K.T. mutfaktan ekmek bıçağını alarak Mesut Metin'e ve annesine saldırdı. Vücudunun çesitli yerlerinden bıçaklanan üç çocuk babası Metin, olay yerinde yaşamını yitirirken, anne B.T. ise ağır şekilde yaralandı.

Çığlıkları duyan komşularının ihbarı sonrasında olay yerine gelen polis ve 112 ekipleri evin içerisinde Mesut Metin'in cansız bedenini buldu. Eşinin öldüğü öğrenilen ağır yaralı B.T. ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Mesut Metin'i bıçaklayarak öldürüp, annesini ağır yaralayan K.T. ise polise teslim oldu.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 11:35
A