Geri Amasya'da damadın başına yumurta, un, yağ ve sirkeli su döktüler!

Amasya'da damadın başına yumurta, un, yağ ve sirkeli su döktüler!

Amasya'da bir kına gecesi eğlencesinde damadın başına gelmeyen kalmadı. Önce arkadaşlarının yumurtalı saldırısına uğradı. Sonrasında da un dökülen başından aşağı sirke, su, zeytinyağı ve ayçiçeği yağı aktarıldı.

21 Eylül 2021 Salı, 08:53 - Güncel
A
Amasya'da damadın başına yumurta, un, yağ ve sirkeli su döktüler!
04:19 Amasya'da damadın başına yumurta, un, yağ ve sirkeli su döktüler!

İLGİLİ VİDEO

Amasya'da damadın başına yumurta, un, yağ ve sirkeli su döktüler!

Arkadaş grubunda bulunanların hepsinin düğünlerinde kameralara yansıyan benzer durumların yaşandığını anlatan damat Yasin Kermen, "Biz 15-20 kişilik bir arkadaş grubuyuz. İçlerinde son kalan bekar bendim. Hepsinin birikimi bana patlamış oldu. Yumurta sağanağıyla başlayan saldırı daha sonra un ve sirkeyle devam etti" dedi."Bulaşık deterjanıyla 3 kere yıkanmak zorunda kaldım"

Sırılsıklam olmasına rağmen sabırla arkadaşlarının saldırısının sonlanmasını bekleyen 33 yaşındaki Kermen, "Bulaşık deterjanıyla 3 kere yıkanmak zorunda kaldım. Sirke, zeytinyağı ve ayçiçeği yağının kokusu zor çıkıyor" diye konuştu.

İnci Dağ ile hayatını birleştiren Kermen, düğüne katılan arkadaşları ve misafirlerinden yanan ormanların yeniden yeşertilmesine dikkat çekmek amacıyla davetiyeyle birlikte dağıtılan ağaç tohumlarını toprakla buluşturmalarını istedi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


21 Eylül 2021 Salı, 08:53
A