Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Aleyna Tilki sitem etti: Her adımımı haber yaptınız ama...

Geçtiğimiz günlerde, "Benim oyun parkım mezarlığın içindeydi. Bir evim de morgun karşısındaydı. Otopsi bile izledim. Ölüm, bana ilham veriyor" sözleriyle şaşırtan genç şarkıcı Aleyna Tilki, bu kez sitem etti. 26 Şubat'ta tüm dünyada yayınlanacak olan İngilizce şarkısı Retrograde'in heyecanını yaşayan Tilki, "Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı asla desteklemediniz" dedi

Aleyna Tilki sitem etti: Her adımımı haber yaptınız ama...

Şarkıcı Aleyna Tilki, "Ben bazen çok akıllıca, bazen de beynim yanmış gibi tweet'ler atarım. Lakin en çok beğenilen tweet'lerime bakınca benim seviyemi değil, daima sizin seviyenizi görmüş oluruz" şeklinde bir paylaşım yapmıştı. 

Bunu da sayfasının en başına sabitleyen Tilki, bu kez yayınladığı gönderi ile sitem etti.

26 Şubat'ta tüm dünyada yayınlanacak olan İngilizce şarkısı Retrograde'in heyecanını yaşayan Aleyna Tilki, medyanın kendisine yeterince destek vermediğini öne sürdü.

"ASLA DESTEKLEMEDİNİZ"

2 milyondan fazla takipçisi bulunan Instagram hesabından bir açıklama yapan genç şarkıcı, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

Karşınıza çok küçük yaşta çıktım. Ne kadar çalıştığımı aslında hepiniz biliyorsunuz...

Ve bu sefer küçük yaşıma rağmen yapayalnız Amerika'da uzun zamanlar kalışıma, tüm çocukluğumu işime feda etmeme değdi.

Artık 26 Şubat'ta ülkemi dünyada temsil etmek adına büyük bir adım atıyorum. Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı asla desteklemediniz.

Oysaki ben size bazen küssem de sizi gerçekten sevdim ve soğuk havada da, zor zamanlarımda da elimden geldiğince her zaman size kalpten vakit ayırdım. Her işi derin bir saygım olduğu gibi, size de çok saygı duydum.

Sizin de beni ne kadar sevdiğinizi, bana ne kadar inandığınızı biliyorum. Bırakın kalpleri kararmış o insanları dinlemeyi... Bugün beni desteklemek artık sadece kendi kalbinizle karar vereceğiniz bir şey olsun.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!