Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Akrep yeni bölümünden yeni fragman

Star TV'nin, 1441 Productions imzalı beğeni ile izlenen dizisi 'Akrep'in 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00'de STAR TV ekranında yayınlanacak on ikinci bölümünde, yolun sonuna gelen Ferda tutuklanıyor.

Akrep yeni bölümünden yeni fragman

Merve, annesi Ferda'nın dolabında Fikret'in Aras'a sus payı olarak verdiği iddia edilen parayı bulup polise teslim edince Ferda tutuklanıyor. Merve'yi kanatlarının altına alan Perihan ise Ferda'ya son darbeyi vuruyor.

Perihan, Ferda'yı karakolda ziyaret ediyor ve kazandığı zaferle Ferda'nın canını yakacak sözler söylüyor. Perihan, bir daha ne kendisini ne kızı Merve'yi görebileceğini söylerken, Ferda ise suçsuzluğunda diretip her şeyi inkar ediyor. Kardeşi olduğunu yeni öğrendiği Ayşem'in annesinin avukatı olması, Merve'yi hayal kırıklığına uğratıyor. Merve, annesini yok sayarken, öğrendiği gerçekleri hazmetmesi ise epey zor oluyor.

Merve, annesiyle bağını tamamen kesecek mi? Ferda, hapisten çıkmanın bir yolunu bulacak mı? Ayşem'i karşısında avukatı olarak gören Ferda'nın tepkisi ne olacak? Aras, kurtulmayı başarabilecek mi?

'Akrep' on ikinci bölümüyle perşembe saat 20.00'de Star TV'de!

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!