Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

AKP'Lİ ADAYDAN CHP'YE NEZAKET ZİYARETİ

12 Haziran seçimlerine doğru yaklaşılırken milletvekili adaylarının da seçim turları tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti milletvekili adayı Tülin Erkal Kara, dün seçmenleri ile biraraya gelip, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Nilüfer'deki seçim bürosunu da ziyaret etti.

AKP'Lİ ADAYDAN CHP'YE NEZAKET ZİYARETİ

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Kara, Nilüfer ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. 100. Yıl Mahallesi ve Özlüce esnafını ziyaret ederek onlardan destek isteyen Kara, Arena Çarşısı'ndaki CHP'nin seçim ofisini ziyaret ederek CHP'lilere 12 Haziran seçimlerinde kolaylıklar diledi. Kara, daha sonra 100. Mahallesi'ndeki Sosyete Pazarı'nı gezerek alışveriş yapan bayanlarla bir süre sohbet etti ve onlardan destek istedi.
"KAYIT DIŞILIĞIN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ"
Vergi politikası, ekonomik büyümeyi, yatırımı ve istihdamı destekleyecek ve ekonomide kayıt dışılığın azaltılmasını sağlayacak şekilde politikalar üreteceklerinin atlını çizen Kara, "Kayıt dışılık azaltıldıkça vergi oranları da azalacaktır. Para politikası, finansal istikrarı da gözetecek ve fiyat istikrarını sağlama amacıyla çelişmemek kaydıyla hükümetin büyüme ve istihdam politikalarını destekleyecektir. Cumhuriyetimizin 100. yılında İstanbul, dünyadaki ilk 10 finans merkezleri içinde yer alacaktır. Bu stratejik hedef doğrultusunda gerekli beşeri, fiziki, teknik, vergisel ve hukuki tedbirler alınacaktır. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören Türk şirketi sayısı 1000 olacaktır. İşlem gören yabancı şirket sayısı ise, Türk şirketi sayısından fazla olacak ve en az 10 ülkeyi temsil edecektir" dedi.
Kara,daha sonra Nilüfer esnafını gezerek onların sıkıntılarını dinledi. Kara, esnaftan 12 Haziran genel seçimleri için destek istedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!