Geri AK Parti Çorum Milletvekili Kaya: Erdoğan 2023'te Cumhurbaşkanı olamadığında hep beraber kül oluruz

AK Parti Çorum Milletvekili Kaya: Erdoğan 2023'te Cumhurbaşkanı olamadığında hep beraber kül oluruz

AK Partili Oğuzhan Kaya, "Erdoğan'ın 2023'te Cumhurbaşkanı olamadığında hepimizin neler kaybedeceğinin farkındayım. Onun için bizim teşkilatlarımız güçlü olmalı. Yoksa hep beraber kül oluruz" dedi.

24 Eylül 2021 Cuma, 19:28 - Siyaset
A
AK Parti Çorum Milletvekili Kaya: Erdoğan 2023'te Cumhurbaşkanı olamadığında hep beraber kül oluruz

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, katıldığı bir yerel televizyon programında, milletin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sorunu olmadığını, aksine sorunun AK Parti milletvekilleri ve teşkilatlarıyla olduğunu söyledi. 

'MİLLETİN DERDİ BİZİMLE'

Kaya, programda AK Parti teşkilatlarına samimiyet hatırlatması yaparak, şöyle konuştu: 

"Milletin Tayyip Erdoğan'la hiçbir sıkıntısı yok. Milletin sıkıntısı benle, teşkilatla, partiye gelmiş gitmiş adamla. Yani milletin derdi bizimle. Tayyip Erdoğan'la milletin derdi yok ki. AK Parti olmadığı gün bu memleketin, bu milletin zarar edeceği düşüncesindeyim. Yani ben Tayyip Erdoğan'ın 2023'te Cumhurbaşkanı olamadığında hepimizin neler kaybedeceğinin farkındayım. Onun için bizim teşkilatlarımız güçlü olmalı. Bizim teşkilatlarımızda insanlar, insanlara değer vermeli. Samimiyeti kazanmalı. Yoksa biz hep beraber kül oluruz. Ve biz kül olduğumuzda da hiçbirimiz bir şey olmaz."

Diğer Siyaset Haberleri için tıklayın


24 Eylül 2021 Cuma, 19:28
A