Geri 9 aylık bebeğini bırakıp kayıplara karıştı

9 aylık bebeğini bırakıp kayıplara karıştı

İzmir'in Torbalı İlçesi'nde oturan 20 yaşındaki Mine Deveci, 9 aylık bebeğini annesine bırakıp, "Kuyumcuda yüzüğümü düzelttireceğim" dedikten sonra ortadan kayboldu. Bebeğiyle bir başına kalan 23 yaşındaki Volkan Deveci, eşinin bir an önce evine dönmesini istedi.

17 Ağustos 2013 Cumartesi, 15:56 - Güncel
A
9 aylık bebeğini bırakıp kayıplara karıştı

Torbalı İlçesi Özbey Mahallesi'nde yaşayan çiftçi Volkan Deveci, 2011 yılında dünyaevine girdiği Mine Deveci ile 9 aylık bebeğini, Ramazan Bayramı'nı geçirmeleri için aynı ilçedeki kayınvalidesinin evine gönderdi. 8 Ağustos'ta, Mine Deveci, bayram alışverişi için annesiyle alışveriş yapmak üzere ilçe merkezine gitti. Çınar Berk adını verdikleri 9 aylık bebeğini annesine bırakan genç kadın, "Kuyumcuda yüzüğümü düzelttireceğim" dedikten sonra annesinin yanından ayrıldı. Saatler geçmesine rağmen genç kadının dönmemesi üzerine, annesi durumu damadı Volkan Deveci'ye bildirdi.

Polis ve jandarmaya giden Volkan Deveci, eşi hakkında kayıp başvurusunda bulundu. Oğluyla günlerdir birbaşına kaldığını belirten Volkan Deveci, "Eşimle hiç tartışmamız olmadı. Arife günü ortadan kayboldu. Aramadığımız yer, sormadığımız kimse kalmadı. Ancak bir türlü ulaşamadık. Eşime bir an önce kavuşmak istiyorum. Yetkililerden yardım bekliyorum" diye konuştu. Deveci, eşini görenlerin polis ya da jandarmaya haber vermesini istedi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


17 Ağustos 2013 Cumartesi, 15:56
A