Geri 8 yıldır kayıptı! Evli kuzeniyle gönül ilişkisi infazı ortaya çıkardı

8 yıldır kayıptı! Evli kuzeniyle gönül ilişkisi infazı ortaya çıkardı

2013 yılından beri kayıp olan Nusret Vardar'dan haber alamayan baba Mehmet Vardar, Diyarbakır'da polise giderek kayıp ihbarında bulundu. 8 yıllık takip sonucu, Nusret Vardar'ın ölüm sebebi ortaya çıkarken, herkesi şaşkına çevirdi.

03 Temmuz 2021 Cumartesi, 09:46 - Güncel
A
8 yıldır kayıptı! Evli kuzeniyle gönül ilişkisi infazı ortaya çıkardı

26 Haziran 2013'te oğlu Nusret Vardar'dan haber alamayan Mehmet Vardar, Diyarbakır'da polise giderek kayıp ihbarında bulundu. İstanbul'da işçi olarak çalıştığı belirtilen Nusret Vardar'ı bulmak için çalışma başlatıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kamera görüntülerini inceledi. Ekipler, Şişli'de çalıştığı inşaatın önünden Nusret Vardar'ın akrabası olan Hüseyin T. (36), Celal T. (28), Mehmet T.'nin (24) bulunduğu otomobile bindiğini belirledi.

GÖMMEDEN AYRILMIŞLAR

8 yıllık takip sonucu, 3 şüphelinin Nusret Vardar'ı Diyarbakır'a götürmek için yola çıktıkları, fakat yol üzerinde Sakarya'nın Hendek ilçesindeki bir ormanlık alanda başından tabancayla vurarak öldürdüğünü ve cesedi gömmeden olay yerinden ayrıldıkları tespit etti.

EVLİ KUZENİYLE GİZLİ GÖNÜL İLİŞKİSİ İDDİASI

Polisin yaptığı görüşmeler ve tanık ifadeleri sonucu, Nusret Vardar'ın evli olan kuzeniyle gizli gönül ilişkisi yaşadığı ve bunu öğrenen kadının kocası ve akrabalarının Nusret Vardar'ı öldürdüğü belirlendi.

Kadının kocasının, kayınpederinin, amcasının ve kuzenlerinin de bulunduğu toplam 7 şüpheli suçlarını itiraf etti. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin yer göstermesiyle olay yeri Hendek ilçesinde, polis ekipleri Nusret Vardar'ın cesedini arama çalışması başlattı.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


03 Temmuz 2021 Cumartesi, 09:46
A