Geri 64.sayı çıktı!

64.sayı çıktı!

Bursaspor Dergisi'nin 64.sayısı Bursastore'larda satışa çıktı.

13 Aralık 2012 Perşembe, 15:55 - Spor
A
64.sayı çıktı!

Bursaspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre:

14 Aralık 2012 Cuma günü itibariyle Yaysat Bayileri'nden de satışa sunulacak olan Bursaspor Dergisi'nin bu ay ki sayısında, Reklam ve Sponsorluklardan Sorumlu Yöneticimiz Recep Aydın, Arjantinli yıldız futbolcumuz Fernando Belluschi ve yetenekli defans oyuncumuz Taha Can Velioğlu ile yapılan röportajları okuyabilirsiniz.

Boks takımımızın tanıtıldığı amatör şubeler bölümümüzde ayrıca Milli Takım Boks Antrenörlüğü de yapan başarılı antrenörümüz Abdulkadir Ünsal ile yapılan röportajı bulabileceksiniz.

"Timsahların Sosyal Yaşantısı" başlığıyla verdiğimiz sayfalarımızda A takımımızda yer alan futbolcularımızın sosyal yaşamında nelerden keyif aldıklarını okuyabileceksiniz.

Tarihi sayfa bölümümüzde bu sayımızda 1984-1985 sezonunu ele aldık.

Dijital Platformumuzun içinde yer alan "Atkını Aç Armanı Göster" adlı sayfamıza taraftarlarımızın yüklemiş olduğu fotoğrafları da bu sayımızda görebileceksiniz.

A takımımızın oynadığı Spor Toto Süper Lig maçlarından fotoğraf ve haberleri altyapı takımlarımızın istatistiklerini, Bayan Voleybol Takımımızın maç raporlarını da  sayfalarımızda bulabileceksiniz. 

Ayrıca 35x50 cm boyutlarında kuşe kağıda basılı Alfred N'Diaye posteri ücretsiz hediye...

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 15:55
A