Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

32 ünlüye 32 kulis

Orhan Gencebay'ın müzikteki 60. sanat yılına özel "Orhan Gencebay ile Bir Ömür" albümünün 18 Ekim Perşembe günü yapılacak özel gecesinde albümde emeği geçen 32 isim için 32 ayrı kulis hazırlandı

32 ünlüye 32 kulis

SAHNEDE YILDIZLAR GEÇİDİ OLACAK
Ajda Pekkan'dan Tarkan'a, Sezen Aksu'dan Nilüfer'e pek çok şarkıcının Orhan Gencebay şarkılarını seslendirdiği "Orhan Gencebay ile Bir Ömür" albümünün tanıtımı 18 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre merkezinde yapılacak. Albümde yer alan 32 isim gecede sahneye çıkarak albümde yorumladıkları şarkılarını sahnede de söyleyecekler. Birbirinden ünlü isimlerin sahne arkasında problem yaşamaması için her birine ayrı kulis hazırlandı.

50 KİŞİLİK YARDIMCI ORDUSU HAZIRLANDI
Türkiye'nin ünlü isimlerini bir araya getiren albümde her biri kendi alanında büyük birer star olan sanatçıların isimleri de, bir alınganlık yaşanmaması için alfabetik sırayla yazılmıştı. Her biri kendi kulisinde hazırlanacak olan sanatçılar için ayrıca 50 kişilik host ve hostes ekibi kiralandı ve özel sahne tasarımı yapıldı. Geceye Ortadoğu ve Avrupa'nın en önemli müzik adamlarının yanı sıra Gencebay'ın Yeşilçam'da birlikte rol aldığı oyuncular da davet edildi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!