Geri 3 milyon 300 bin liralık gasp dehşeti: Kadın öldürüldü, eski kocası intihar etti

3 milyon 300 bin liralık gasp dehşeti: Kadın öldürüldü, eski kocası intihar etti

İstanbul Ataşehir'de bir kadın, gaspçı olduğu belirtilen kişilerin saldırısına uğradı. Saldırı sonrası kadın başından vurularak öldürüldü. Görgü tanığı Ayhan Morkoç, "3 el silah sesi duyduk. Arabaya bineceği sırada vurulmuş, pusu kurmuşlar herhalde" dedi. Öte yandan, kadının eski kocasının olaydan birkaç saat sonra intihar ettiği öğrenildi.

15 Haziran 2021 Salı, 15:46 - Güncel
A
3 milyon 300 bin liralık gasp dehşeti: Kadın öldürüldü, eski kocası intihar etti
00:32 3 milyon 300 bin liralık gasp dehşeti: Kadın öldürüldü, eski kocası intihar etti

İLGİLİ VİDEO

3 milyon 300 bin liralık gasp dehşeti: Kadın öldürüldü, eski kocası intihar etti

Güvenlik kamerasına yansıyan dehşet saat 09.40'da saatlerinde Küçükbakkalköy Mahallesi Başar Sokak'taki holding binası önünde yaşandı.

İddialara göre SAS Holding A.Ş. yönetim kurulu üyesi Sibel Koçan (41) ve yanındaki şirket çalışanı Aydın Mert içinde 3 milyon 300 bin lira bulunan çanta şirket binasından çıkarak lüks cipe binecekleri sırada yanlarına bir araç yaklaştı.

Silahlı 3 saldırgan para dolu çantayı almak istedi. Ancak Koçan direnince saldırganlar silahla ateş açtı. Koçan başından Mert ise kolundan yaralandı. Sibel Koçan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis, boş kovan ve araçta inceleme yaptı. 

ARAÇ İKİZ PLAKA ÇIKTI

Bu arada kaçan saldırganların kullandığı aracın ikiz plaka olduğu belirlendi. Polis kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Görgü tanığı Ayhan Morkoç, "Bir kadının vurulduğunu gördük. 3 el silah sesi duyduk. Arabaya bineceği sırada vurulmuş, pusu kurmuşlar herhalde" diye konuştu. Polis kaçan silahlı saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

ESKİ KOCASI İNTİHAR ETTİ

Bu arada Sibel Koçan'ın eski kocasının olaydan birkaç saat sonra intihar ettiği öğrenildi. İntihar eden kişinin aynı zamanda şirketin ortağı olduğu belirtildi.

GASP DEHŞETİ KAMERADA

Yaşanan silahlı gasp dehşeti güvenlik kamerasına yansıdı .Görüntülerde Sibel Koçan ve yanındaki Aydın Mert'in yanında hafif ticari araç duruyor. Araçtan 2 kişi iniyor. Direksiyon da ise diğer saldırgan yer alıyor.  2 kişi araçtan inerek para dolu çantayı almaya çalışıyor. Bu sırada gaspçılarla Sibel Koçan ve yanındaki kişi arasında arbede yaşanıyor. Saldırganlar ateş ettikten sonra çantayı alıp kaçıyor.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


15 Haziran 2021 Salı, 15:46
A