Geri 21 Aralık günü ne olacak?

21 Aralık günü ne olacak?

21 Aralık 2012'ye sayılı günler kaldı. Dünyanın dört bir yanında binlerce insan o gün dünyanın sonunun geleceğine inanıyor. Bu tarihi "uyanış" olarak nitelendiren Astrolog Nuray Sayarı'ya göre ise yanlışın kendini yok edeceği, farkındalıklarla dolu yeni bir çağa giriyoruz.

13 Aralık 2012 Perşembe, 17:49 - Güncel
A
21 Aralık günü ne olacak?

Tüm dünyada yeni yıl hazırlıkları devam ederken 21 Aralık'ta dünyanın sonunun geleceğine inananlar, yılbaşı coşkusunu yaşarken bir taraftan da ortada dolaşan felaket senaryolarıyla ilgili endişe yaşıyor.


Mayaların Haab takviminin sonuna işaret eden 21 Aralık 2012 tarihiyle ilgili sorularımızı yanıtlayan Astrolog ve enerji uzmanı Nuray Sayarı duyulan korkuların aksine yeni bir çağa adım atacağımızı söyledi.

Sayarı sözlerine şöyle devam etti: "Maya takvimi bizlere bir çağın bitip yeni bir çağın başlayacağını anlatmış. Sevgi çağına giriyoruz, yanlışın kendini yok edeceği hayat tekamülümüzün farkında olacağımız yeni bir süreç başlıyor.


Bu öyle bir süreç ki herkes farkındalığının farkına varacak. Bu 21 Aralık'ta olmayacak tabii. Biz bu sürece 2000 yılı ile birlikte girdik."

"HERŞEYİ ORTADA YAŞIYORUZ, GİZLİ SAKLI KALMADI"
Mayaların kehanetine göre zamanın ve uzayın enerji alanında yepyeni bir kapı aralanacağını söyleyen Sayarı şöyle konuştu:

"Evrensel enerji değişime başladı. Bakın herşeyi ortada yaşıyoruz, gizli saklı kalmadı. Evren yeniden yapılanacak, yeniden yaratılacak.

Değişim ve dönüşüm olacak. Toplu ruhsal doğuş anı ya da uyanış nasıl hissettiğimiz ve anladığımızla ilgili. Bir çok kişi o uyanışı şu an yaşamaya başladı."

"MAYALAR, KESİN BİR TARİH VERİYORLAR: 21.12.2012"
Mayalar, İnkalar ve Aztekler'in büyük bir değişimden bahsettiğini belirten Sayarı kendisi gibi bir çok astroloğun 21.12.2012 tarihiyle ilgili çalışmalar yaptığını söyledi.

Sayarı şöyle konuştu: "Maya Uygarlığı, 2012 yılında bir şeyler olacağına dikkati çeker. Mayalar, kesin bir tarih veriyorlar: 21.12.2012.

Ben çalışmalarımda değişime çoktan girdiğimizin farkındayım.

2013 yılına sevgiyle ve güzel enerjilerle giriyoruz. Ayrıca özümüz doğruysa, içimiz temizse hiç korkmayalım 2012'den.

Hintli kayıtlarından Maya'lara kadar pek çok kadim uygarlık, çağımıza yakın zamanları "karanlık dönem" olarak tanımlamıştır.

"HERŞEY NİYETLE BAŞLAR"
Bence bir dönem bitiyor ve bir dönem başlıyor.

21 Aralık en uzun gece ve 22 Aralık'ta ise evren aydınlanmaya devam ediyor.

Bizler aslında 2000'le birlikte uyanış dönemine girdik, farkındalık kazandık.

Astrolojik verilere göre de farkındalık dönemindeyiz. Artık iyiliğin ön planda olacağı bir dönem başlıyor.

Yeni yılla güzel düşüncelerle girmeye niyet edelim herşey niyetle başlar ve aktive olur."

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 17:49
A