Geri 2021 Saç Ekim Fiyatları

2021 Saç Ekim Fiyatları

Günümüzde saç ekimi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kişinin kendini daha iyi hissetmesi ve görünüşünü daha iyi hale getirmek için yaptıracağı işlemlerin kolay ve ulaşılabilir olması en büyük avantajlardan biridir.

04 Temmuz 2021 Pazar, 09:08 - Sağlık
A
2021 Saç Ekim Fiyatları

Kadın erkek tüm insanların problemi saç dökülmesi ve saçtaki seyreklikler psikolojik olarak da kişiyi olumsuz etkilemektedir. Eskiden ulaşılmaz ve acılı bir işlem olan saç ektirme artık oldukça en iyi saç ekim yöntemi ile kolaylaştı. Alanında uzman kişilerin özenle işlem yaptığı en iyi saç ekim merkezi ve kliniklerinde sizler de hayallerinizdeki görüntüye ulaşabilirsiniz. Kafanızda oluşabilecek en iyi saç ekim merkezi nerededir gibi soruların yanıtını bulunduğunuz konuma göre araştırmalar yaparak bulabilirsiniz.

Saç ektirmenin birden fazla yöntemi vardır. Bu yöntemler kişiye ve ihtiyaca göre belirlenir. En iyi saç ekim merkezleri gerekli tetkikleri yaparak sizlere uygun yöntemleri söyleyebilir. Alternatifler arasında seçim yapma olanağı sunabilir. Farklı yöntemler kullanılarak yapılan saç ekimlerinde kullanılan malzemeler, izlenen süreç ve sonuçlar birbirinden farklıdır. Bu farklılıklar yöntemler arasındaki fiyat farklarını da etkiler. Ayrıca saç ekimi yaptıracağınız yerler fiyatlarını kendileri belirler. Saç ekimi yaptırabileceğiniz yerlerden Saç ektirme fiyatları öğrenebilirsiniz. Alanında uzman ekip ile işlemlerinizi yaptırabileceğiniz saç ekimi fiyatları her yıl değişiklik gösterebilir. Uzman doktorların bulunduğu son teknoloji yöntemler kullanılarak en iyi sonuçları alabileceğiniz saç ektirme yerleri bulabilirsiniz. Gidebileceğiniz en iyi saç ekim merkezi ve fiyatları geniş bir aralıkta seçenekleri bulunur. Sizler için en iyi saç ektirme yeri ve 2021 güncel fiyatlarını sıraladık;

 • Arenamed Saç Ekim Merkezi: 5 Bin TL ila 12 Bin TL aralığında
 • Asuman Saç Ektirme Merkezi: 10 Bin TL ila 22 Bin TL aralığında
 • Emphair Saç Ektirme Merkezi: 6 Bin TL ila 9 Bin TL aralığında
 • Favor Estetik ve Saç Ekim Merkezi: 5 Bin TL ila 10 Bin TL aralığında
 • İlhan Serdaroğlu Saç Ekim İşlemleri: 11 Bin TL ile 17 Bin TL aralığında
 • Medical Park Saç Ektirme Klinikleri: 10 Bin TL ile 17 Bin TL aralığında
 • Transmed Saç Ekim Merkezi: 6 Bin TL ila 12 Bin TL aralığında
 • Tripaesthetic Saç Ektirme İşlemleri: 13 Bin TL ila 22 Bin TL aralığında
 • Zekeriya Kul  Saç Ekim İşlemleri: 9 Bin TL ila 16 Bin TL aralığında
 • Muttalip Kese Saç Ekimi: 9 bin Euro ila 13 Bin Euro aralığında
 • ClinicHair Saç Ektirme İşlemleri: 7 Bin TL ila 12 Bin TL aralığındadır.

 

Saç ektirmek isteyenlerin en sık tercih ettiği yerlerin fiyatlandırmaları bu şekildedir. Bu fiyatlar genel ve ortalama miktarlardır. 2021 yılı için geçerli fiyatlar değişebilir.İlk kontrole gittiğiniz zaman gerekli testler yapılarak kellik durumuna, izlenecek tedaviye ve sürece göre sizlere net bir fiyat söylenecektir. Fiyatlar hakkında bilgi almak için saç ekim merkezleri ile iletişime geçebilir, randevu alarak görüşmeler yapabilirsiniz. Saç ekim merkezlerinin sizlere uygulayacağı tedaviler değişkenlik gösterebilir. Birden fazla yer ile görüşerek seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Diğer Sağlık ve Beslenme Haberleri için tıklayın


04 Temmuz 2021 Pazar, 09:08
A