Videoları İzle
Şiir Tadında'nın konuğu Koro Şefi Salih Berkmen
Şiir Tadında
·
2024.03.27 08:18
- Son Güncellenme: 2024.03.27 08:18
Şiir Deniz Ünal'ın sunduğu Şiir Tadında programının konuğu Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü Koro Şefi Salih Berkmen
Öne Çıkanlar Programlar
Tümünü gösterGünün Videoları
-
Şiir Deniz Ünal ile Şiir Tadında 10 Nisan 2026 Ses...
39:18 -
Şiir Deniz Ünal ile Şiir Tadında 06 Mart 2026...
43:39 -
Şiir Deniz Ünal ile Şiir Tadında 06 Şubat 2026-...
32:56 -
Şiir Deniz Ünal ile Şiir Tadında 02 Ocak 2026- Elif...
34:29 -
Şiir Deniz Ünal ile Şiir Tadında 05 Aralık 2025 -...
31:14 -
Şiir Deniz Ünal ile Şiir Tadında 07 Kasım 2025 -...
39:40