Bilen Patent'de 15'inci yıl coşkusu

1 2 3 4 5 6 »
Bilen Patent'de 15'inci yıl coşkusu

Başımıza icat çıkartın'' sloganıyla yola çıkan Bilen Patent kuruluşun 15. Yılını Podyum davette düzenlenen görkemli bir gece ile kutladı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yemeğe Bilen Patent'in çalışanları ve aileleri katıldı. Gecede örnek bir ev sahipliği yapan firma sahipleri Ömer Kocakuşak, Hakan Eryılmaz ve Semih Turan, 'Türkiye'nin ve dünyanın en büyük firmalarına yönelik çözümler üretme noktasında en büyük payın, emektar çalışanları olduğunu vurguladı.
Gecenin açılış konuşmasını yapan Bilen Patent Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kocakuşak, "2004 yılından bu yana, her geçen gün büyüyen Bilen Patent olarak, bugünlere gelmemizde en büyük pay şüphesiz ki; siz değerli çalışanlarımız, müşterilerimiz ve paydaşlarımıza ait. Sizler gibi değerli ve yetkin personel kadrosuyla çalışmaktan dolayı, büyük mutluluk duyuyoruz. Bilen Patent olarak, bugüne kadar olduğu gibi, önümüzdeki dönemlerde de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı hep birlikte sürdürmeye devam edeceğiz. Müşterilerimize yönelik en hızlı, güvenilir ve yenilikçi çözümleri sunarken, sektöre değer katmaya da devam edeceğiz. Bu konuda hepinize olan güvenimiz sonsuz" dedi.
Konuşmaların ardından Bilen Patent'te 5.nci uılını dolduran Tuğberk Erkal'a plaketini firma sahipleri Ömer Kocakuşak, Hakan Eryılmaz ve Semih Turan alkışlar arasında verdi. Gecenin finalinde ise 15. Yıl pastası, Ömer Kocakuşak, Hakan Eryılmaz ve Semih Turan ve çalışanlar tarafından kesildi.

Kategori: Cemiyet 23 Kasım 2018, 12:53
Bursa'da bin polisle şafak operasyonu çok sayıda gözaltı
Bursa'da bin polisle şafak operasyonu çok sayıda gözaltı

292 18