Hoşça kalın!

10 Temmuz 2021 Cumartesi, 09:42
A

Gazetecilik ve habercilik günümüzde büyük bir evrim geçirmiş durumda. Basılı yayıncılık artık geride kaldı. Var olan gazeteler büyük sıkıntılarla karşı karşıya. İnternet haberciliği tıpkı diğer alanlarda da olduğu gibi hem hızlı, hem de ucuz maliyetlerle haber servisinde bulunabiliyor. Anında haber almak artık insanlık için oldukça önemli. İnternet haberciliği bu yüzden son yılların en parlak yıldızlarından biri.

Bursa artık çok ama çok büyük bir şehir. İstanbul'un arka bahçesi olarak adlandırılsa bile kendine özgü bir gelişimi, havası, nüfusu, ekonomik yapısı söz konusu. Şehir merkezi değil, şehir merkezleri var artık. Yine şehrin haberlerini anında, doğru ve yalın olarak almak vatandaşlar için çok önemli. İşte bu hıza ayak uydurabiliyor Bursada Bugün...

İki buçuk yıldır fiili olarak Bursa'da Bugün çatısında yazmak hem gurur verici, hem de besleyiciydi. Bursa'da Bugün'de yazmadan önce de şehrin haberlerini almak istediğimde ilk girdiğim siteydi, hâlâ da öyle. Çalışkan ekibiyle, haberciliği kavramış yenilikçi yönetim kadrosuyla Bursada Bugün farkını ortaya koydu ve şehrin hatta bölgenin en çok tıklanan, en güvenilir, en hızlı haber sayfası oldu. Bu bünye altında yazmaktan bu yüzden hep gurur duydum. Ama maalesef hayat beni başka kariyer planlarına savurduğu için tatlı bir üzüntüyle siz okuyucularımla vedalaşıyorum. Bugüne kadar yorumlarıyla, takipleriyle şahsımı yalnız bırakmayan tüm okuyucularıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Bursada Bugün'de, iyilikle, sağlıkla, güzellikle kalmaya devam edin. Hoşça kalın...


A

Yazarın diğer yazıları

Yazarın Tüm Yazıları