Geri "Tarih yazdık"

"Tarih yazdık"

Barcelona'yı deplasmanda 3-0 devirerek finalde Borussia Dortmund'a rakip olan Bayern Münih'te Arjen Robben inanılmaz bir iş başardıklarını ve tarih yazdıklarını dile getirdi.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 06:24 - Spor
A
 "Tarih yazdık"

UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final rövanş mücadelesinde rakibi Barcelona'yı deplasmanda 3-0 devirerek finalde Borussia Dortmund'a rakip olan Bayern Münih'te Arjen Robben inanılmaz bir iş başardıklarını ve tarih yazdıklarını dile getirdi.

Robben, "İnanılmaz bir performans gösterdik, tarih de yazdık denilebilir. Geçtiğimiz 5 yılda futbolu domine eden bir takıma karşı böyle bir performans göstermek inanılmaz. Çok iyi organize olduk ve işimizi yaptık. Forvet oyuncuları da ileri-geri çok iyi çalıştı. İyi sonuç almak ve böyle müsabakalarda bir şeyler kazanmak istiyorsanız takım olarak iyi savunma yapmanız gerekiyor" diye konuştu.

Dortmund ile oynayacakları final mücadelesini de değerlendiren Hollandalı yıldız, "Final maçı çok büyük olacak. Dortmund son 2 yılda iyi bir takım olduğunu kanıtladı. Maçı çok küçük detaylar belirleyecek" ifadelerini kullandı.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 06:24
A