Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Rus kadınları ...

Rusya Kamuoyu Araştırma Şirketi'nin yaptığı çalışmaya göre Rus kadınları için erkeklerde en önemli özelliğin 'güven' olduğu ortaya çıktı.

Rus kadınları ...

Rusya gündemi ile Türkçe yayın yapan www.haberrus.com portalında yer alan habere göre, kadınların yüzde 31'i erkekte olması gereken öncelikli özellik olarak 'güven' tercihinde bulunurken, 'görünüm' ya da 'yakışıklılık' sadece yüzde 8 oranında destek buldu. Erkeklerde 'güven' karakteri yüzde 37 ile en çok 25-34 yaş arası bayanlarda önemseniyor.

Kadınların erkeklerde aradığı en önemli 10 özellik arasında yüzde 31'le 'güven' ilk sırada yer alırken, yüzde 17 'temiz kalpli olma', yüzde 16 'entelektüel', yüzde 15 'dürüstlük', yüzde 13 'mertlik', yüzde 12 'saygı', yüzde 10 'çalışkan' ve yüzde 9 da 'sorumluluk' pozitif karakterler olarak görüldü.

Maddi durumunun iyi olması yüzde 5 oranında önemli bulunurken, tasarruf ve cömertlik yüzde 3, iyi aile babası olmak ise yüzde 2 önemli bulundu.

Çalışma Rusya'nın 138 ayrı bölgesinde bine yakın kadınla bire bir görüşerek gerçekleştirildi. VTsIOM hata payını yüzde 2,9 olarak açıkladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!