Geri Restoranda dehşet! Müşteriler korkuyla saklandı

Restoranda dehşet! Müşteriler korkuyla saklandı

Adana'nın Seyhan ilçesinde bir restoranda korku dolu anlar yaşandı. Restoran işletmecisi Fatih K. (38), iş yerinin önünde kimliği belirsiz kişilerce tabancayla açılan ateş sonucu karnından ve bacağından vurularak yaralandı. Saldırının kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde restoran sahibinin yaralanınca sekerek aracın arkasına sığındığı ve restoranda bulunan müşterilerin ise korkudan saklandığı görüldü.

18 Temmuz 2021 Pazar, 10:57 - Güncel
A
Restoranda dehşet! Müşteriler korkuyla saklandı
02:16 Restoranda dehşet! Müşteriler korkuyla saklandı

İLGİLİ VİDEO

Restoranda dehşet! Müşteriler korkuyla saklandı

Olay, 11 Temmuz günü saat 01.00 sıralarında Seyhan ilçesindeki bir restoranda meydana geldi. Hafif ticari araçla restoranın önüne gelen bir grup, tabancayla iş yerine kurşun yağdırıp kaçtı

İş yerinin önündeki restoran sahibi Fatih K. karnından ve bacağından vurularak yaralandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Fatih K., ambulansla hastaneye götürülürken, polis de şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

MÜŞTERİLERİN PANİK ANLARI KAMERADA

Saldırı anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde; otomobilin restorana yaklaştığı, içindeki şüphelilerin tabancayla kurşun yağdırdığı anlar yer aldı. Saldırı anında restoran sahibi Fatih K.'nin yaralanınca sekerek aracın arkasına sığındığı ve restoranda bulunan müşterilerin ise korkudan saklandığı görüldü. Olay anında kaldırımda ayakta duran birinin de silahlı saldırıya rağmen tepki vermeden olduğu yerde beklemesi dikkat çekti.

2 KİŞİ TUTUKLANMIŞTI

Öte yandan saldırı düzenlenen restoranın daha önce de 15 Nisan ve 5 Mayıs'ta kurşunlandığı belirlenmişti. Saldırıları gerçekleştirilen Kasım B. ile Nusret K. yakalandıktan sonra sevk edildikleri mahkemece tutuklanmış, 'azmettirici' olarak aranan Kemal G. ise bulunamamıştı.

Olaylarla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


18 Temmuz 2021 Pazar, 10:57
A