Geri Polis kazara kendini vurdu

Polis kazara kendini vurdu

PENDİK'te elindeki tabancayı cadde ortasına bıraktıktan sonra kaçmaya başlayan şüpheliyi yakalamaya çalışan polis memuru kazara kendini vurdu.

17 Ağustos 2013 Cumartesi, 09:22 - Güncel
A
Polis kazara kendini vurdu

 

 

Olay, saat 02.00'da Pendik Kurtköy Gül Sokak'da meydana geldi. İddiaya göre, bir kahvehaneye silahlı saldırı olduğu ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri, bir şüphelinin elinde silahla koşarak kaçtığını gördü. Ekipler bunun üzerine zanlıya 'dur' ikazında bulundu. Bu sırada eli silahlı şüphelinin yakınları da olay yerine geldi. Yakınlarının gelmesini fırsat bilen adam elindeki tabancayı bırakarak kaçmaya başladı. Polislerden Oğuzhan Kahraman silahı yerden alıp polis aracına bindiği sırada elindeki beylik tabancası kazara ateş aldı. Kahraman silahından çıkan kurşunun sol bacağını sıyırması sonucu hafif şekilde yaralandı. Polis memuru meslektaşlarının olay yerine çağırdığı ambulansla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.


4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

 

Sivil ve resmi polisler kahvehane baskınını gerçekleştiren ve polisten kaçan şüpheliyi bulmak için bölgede geniş çaplı araştırma başlattı. Ekipler, Pendik Kurtköy'de özel bir hastanede olayla ilgisi olduğu iddia edilen 1'i silahla hafif yaralanmış 4 kişiyi gözaltına aldı. Zanlıların üzerinde yapılan aramalarda iki adet bıçak ele geçirildi.


POLİS MEMURU TABURCU OLDU

 

Hafif yaralı Oğuzhan Kahraman hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


17 Ağustos 2013 Cumartesi, 09:22
A