Geri Nur Fettahoğlu'dan vitrin tasarımı

Nur Fettahoğlu'dan vitrin tasarımı

ÜNLÜ oyuncu Nur Fettahoğlu, bu Anneler Günü'nde annesine armağan olarak Haremlique'ten bereket ve bolluğun simgesi nar desenli bir kaftan aldı.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 17:45 - Magazin
A
Nur Fettahoğlu'dan vitrin tasarımı

 


Haremlique Suadiye mağazasının vitrini Mayıs ayı boyunca ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu'nun seçimlerine ev sahipliği yapacak. Fettahoğlu, Haremlique Suadiye mağazasının Anneler Günü konseptli vitrinini de yine, annesi için düşündüğü, hayal ettiği hediye alternatifleriyle oluşturdu. Ünlü oyuncu kaftan desenlerine ilham kaynağı olan Sadberk Hanım Müzesi'ndeki eşsiz kadın giysileri ve aksesuarlarından yola çıkılarak hazırlanan koleksiyondan da annesi için nar desenli kaftanı seçti. Bolluk ve bereketin sembolü olan bu meyvenin süslediği ipek pamuk vual kaftan için Nur Fettahoğlu, bu kaftanın annesine vereceği en anlamlı ve güzel hediye olduğunu söyledi.


Markanın tasarım direktörü ve ortağı Banu Yentür bu özel proje için şunları söyledi:


"Bütün konseptlerin sadece bizim tasarım stüdyomuzdan çıkması fikrini biraz değiştirip, vitrinlerimize heyecan katmak istedik. Sonuçta tasarımlarımız farklı zevkler tarafından alınıp yorumlanıyor ve kişiye özel mekânlara yerleşiyor. Bazen ürünlerimizin farklı kombinlerini ve kullanımlarını görüyorum ve tasarımcı olarak hiç bunu düşünmemiştim diyebiliyorum. Bu kısmı da çok keyifli ve ilham verici buluyorum. Bu hazdan yola çıkarak, Haremlique İstanbul markasından alışveriş yaparken keyfini ve heyecanını her zaman bize hissettiren değerli oyuncu Nur Fettahoğlu'yla bu tarz bir projenin ilk adımını atmak istedik. Ve projenin Mayıs ayına denk gelmesi nedeniyle, Nur'un annesine yönelik hediye seçeneklerinden oluşan bir vitrine imza atmış olduk."


Caroline Koç ve Banu Yentür tarafından kurulan Haremlique İstanbul'un, zarafetle asaletin birarada sunulduğu, titiz bir el işçiliğiyle hazırlanan ve sınırlı sayıda üretilen koleksiyonları, farklı jenerasyonlar tarafından aynı heyecanla tercih ediliyor.

Nur Fettahoğlu'nun Haremlique Istanbul için hazırladığı vitrin konseptini yakından görmek için Mayıs ayı süresince, Suadiye mağazasını ziyaret edebilirsiniz.
 

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 17:45
A