Geri Miray Daner'in son hali büyüledi!

Miray Daner'in son hali büyüledi!

Son olarak Saygı 2 dizisiyle izleyici karşısına çıkan Miray Daner, dün akşam dizinin galasına katıldı. Bir süredir kameralara görüntü vermeyen Daner'in son hali şaşırttı. Ünlü oyuncunun yüzündeki değişim meslektaşı Hande Erçel'in yıllar içindeki değişimiyle kıyaslandı.

22 Eylül 2021 Çarşamba, 17:47 - Magazin
A
Miray Daner'in son hali büyüledi!

Uzun süredir kameralara görüntü vermeyen oyuncu Miray Daner, dün akşam 'Helen' karakterini canlandırdığı 'Saygı 2' dizisinin galasında boy gösterdi.

DEĞİŞİMİYLE ŞAŞIRTTI

Miray Daner'in verdiği kilolar gözden kaçmadı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 22 yaşındaki oyuncu, "Bunun konu olmasına çok şaşırıyorum. İnsanlar kilo alır, verir. Çok söylenecek bir şey yok" dedi.

HANDE'YE BENZETİLDİ

Son dönemin popüler yıldızları Hande Erçel ile Miray Daner'in yıllar içindeki değişimleri kıyaslandı. 

Miray Daner'in değişimi, istediği yüz hattına sahip olabilmek için badem gözü estetiği, bişektomi, elmacık, dudak ve çene dolgusu yaptırdığı konuşulan Erçel'e benzetildi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, Miray Daner'in değişimini "2. Hande vakası" şeklinde yorumladı. 

"YALNIZIM"

Öte yandan geçtiğimiz yıl ağustos ayında kendisi gibi oyuncu olan Kubilay Aka ile ilişkisini noktalayan Miray Daner, "Yalnızım." diye konuştu.

"BORAN'LA ÇOK YAKIN ARKADAŞIZ"

Daner, geçtiğimiz haftalarda da muhabirlerin "Boran Kuzum'la çıkan aşk haberleri arkadaşlığınızı zedeliyor mu?" sorusuna "Hayır tabii ki zedelemiyor. Biz Boran'la çok yakın arkadaşız. Öyle bir şey yok aramızda." yanıtını vermişti.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


22 Eylül 2021 Çarşamba, 17:47
A