Geri Mersin İdmanyurdu 88.yılını kutladı

Mersin İdmanyurdu 88.yılını kutladı

Mersin İdmanyurdu'nun taraftar grubu Kırmızı Şeytanlar, dün Kırmızı-Lacivertli ekibin kuruluşunun 88. kuruluş yıldönümü renkli kutladı.

17 Ağustos 2013 Cumartesi, 12:24 - Spor
A
Mersin İdmanyurdu 88.yılını kutladı

Yaklaşık bin kişilik taraftar grubu sahil boyu yaktıkları kırmızı meşalelerle unutulmaz görüntüler oluşturdular.
Akşam saatlerinde Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Mersin İdmanyurdu Meydanı'nda bir araya gelen taraftarlar, 88. kuruluş yıl dönümünü doyasıya kutladı. Saat 19.25'te başlayan kutlamada bando eşliğinde marşlar söylendi, meşaleler yakılarak birlik ve beraberlik mesajları verildi. Kırmızı Şeytanlar adına konuşma yapan taraftar lideri Murat Bulut, "Bu takım nasıl bu lige düştüyse öyle de Süper Lige çıkacaktır. Bizim yapmamız gereken şey takımımızı yalnız bırakmadan sürekli desteklemek. Takımımızın bize ihtiyacı var. Biz bir olacağız ki takımımız güçlü olsun. İnşallah bugün ki birliktelik tüm sezon boyunca sürecektir ve hak ettiğimiz yere yeniden çıkacağız" dedi.
Konuşmasının ardından 5'ten geriye sayan Bulut, Kırmızı şeytanlara üçlü çektirerek, taraftarları coşturdu. Daha sonra ise meşale gösterisine başlayan Kırmızı Şeytanlar muhteşem bir gösteri sergiledi. Sahil boyunca dizilen taraftarlar yaktıkları kırmızı meşalelerle unutulmaz görüntüler oluşturdular. Meşale şovunun ardından havaiyi fişek gösterisi yapan Şeytanlar gövde gösterisi yaptı. Bu sezon Spor Toto Süper Lige kesin çıkacaklarına inanan taraftarlar gecenin geç saatlerine kadar kutlamayı sürdürdü.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


17 Ağustos 2013 Cumartesi, 12:24
A