Geri Lumia 720 Türkiye'de satışa sunuldu

Lumia 720 Türkiye'de satışa sunuldu

Şık tasarımı ve kamerasıyla öne çıkan Nokia Lumia 720, 999 TL fiyatla Türkiye'de satışa sunuldu

02 Mayıs 2013 Perşembe, 16:35 - Teknoloji
A
Lumia 720 Türkiye'de satışa sunuldu

Nokia Lumia 720, Carl Zeiss lensini Nokia'nın gece ya da gündüz olsun, daima net fotoğraflar çekmeyi sağlayan f1.9 diyafram açıklığıyla birleştiriyor. Ayrıca HD kalitesindeki 1.3 megapiksel geniş açılı lensi ile Nokia'nın en iyi performanslı ön yüz kamerasını da içeriyor ve gerek arkadaşlarla grup fotoğrafları çekerken, gerek Skype'ta görüntülü konuşma yaparken başarılı bir deneyim yaşatıyor.
Parlak renk seçeneklerine sahip olan Nokia Lumia 720′nin hem kullanımı kolay hem de dikkat çekici bir tasarıma sahip. Süper hassas dokunmatik özelliğiyle kıvrımlı 4.3 inç Clear Black Ekran, son derece tepkisel bir deneyim sunuyor. Bunun yanı sıra mühendislik çalışmaları sayesinde parlak koşullarda ve daha geniş görüş açılarında parlama en aza indirgenmiş. Opsiyonel kablosuz şarj kapağı, şarj etme deneyimini basitleştirerek Nokia Lumia 720'de gelişmiş biçimde daha da ileriye taşıyor.

Nokia Lumia 720 ayrıca HERE Maps, sokak sokak ücretsiz navigasyonu mümkün kılan HERE Drive ve HERE Transit dahil olmak üzere, tam HERE uygulama çözümleriyle geliyor.

12 milyondan fazla şarkıya abonelik gerektirmeden ve ücretsiz bir şekilde erişme fırsatı sunan Nokia Mix Radio servisi de Nokia Lumia 720′de önyüklü olarak geliyor. Bu ücretsiz servis sayesinde en sevilen sanatçıların listelerini oluşturmak ve çevrimdışı dinlemek için dört listeye kadarını indirmek de mümkün.

Windows Phone 8 işletim sistemine sahip Nokia Lumia 720,  Türkiye'de tavsiye edilen satış fiyatı olan 999 TL'den satışa sunuluyor.
 

Diğer Teknoloji ve Bilim Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 16:35
A