Geri Konya'da korkunç kaza

Konya'da korkunç kaza

Konya'da bir otomobil, gölgede dinlenen anne ve kızına, ardından kaldırımdaki başka bir şahsa çarptı. Kazada 1 kişi hayatını kaybetti.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 17:13 - Güncel
A
Konya'da korkunç kaza

Kaza, merkez Meram ilçesi Karaman Caddesinde meydana geldi. İddiaya göre, Ahmet Maytap otomobiliyle seyir halindeyken, direksiyon hakimiyetini kaybederek, gölgede dinlenen Meryem (50) ile kızı Begüm Aygül Yaşasın'a (15) çarptı. Kaldırımda yürüyen Mevlüt Mercan'a (39) çarpan otomobil ardından telefon direğine çarparak 60 metre gittikten sonra durdu.


KARISININ ADINI HATIRLAMADI

Kazada ağır yaralanan anne Meryem Yaşasın'a sağlık ekipleri yaklaşık yarım saat müdahale etti. O sırada olay yerine gelen kocası Ramazan Yaşasın çaresizce bekledi. Sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen Meryem Yaşasın kurtarılamadı. Kocası ise girdiği şok nedeniyle önünde ölen karısının adını hatırlayamadı. Ağır yaralanan Begüm Aygül Yaşasın ile Mevlüt Mercan ambulansla hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

NASIL OLDUĞUNU BİLMİYORUM

Karısına otomobilin çarptığı yerde bir süre oturan ve şokta olduğu gözlenen Ramazan Yaşasın, "10 dakika önce evdeydi, kızımla birlikte pazara gitmek için evden çıktılar. Aradan 10 dakika geçti kaza olduğu haberi geldi. Buraya geldiğimde kızım ve eşim yaralıydı. Kızımı ambulansla götürdüler, eşime de müdahale ettiler ama kurtaramadılar. Nasıl oldu bilmiyorum" dedi

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 17:13
A