Geri Kocasını ve görümcesini uykuda öldürdü!

Kocasını ve görümcesini uykuda öldürdü!

Osmaniye'ye merkeze bağlı Köyyeri köyünde bir kadın, kocasını ve görümcesini uyurlarken başlarına av tüfeği ile ateş ederek öldürdü. O esnada evde bulunan katil zanlısı kadının kayın validesi de ölmekten son anda kaçarak kurtuldu.

10 Haziran 2021 Perşembe, 09:33 - Güncel
A
Kocasını ve görümcesini uykuda öldürdü!
01:11 Kocasını ve görümcesini uykuda öldürdü!

İLGİLİ VİDEO

Kocasını ve görümcesini uykuda öldürdü!

Edinilen bilgiye göre, olay, sabah saatlerinde Köyyeri köyünde yaşandı. Gülten Usta henüz bilinmeyen bir nedenle kocası Süleyman Usta (27) ve görümcesi Ela Usta (18) uyurken av tüfeği ile başlarından vurdu. O esnada silah seslerini duyan kadının kayınvalidesi ise kendini dışarı attı. Olayın ardından Gülten Usta jandarmayı arayarak kocasını ve görümcesini silahla vurarak öldürdüğünü söyledi.

İhbar üzerine köye sağlık ekipleri ve jandarma sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, silahla vurulan Süleyman Usta ve Ela Usta'nın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarma olayın ardından kocasını ve görümcesini öldüren Gülten Usta'yı göz altına aldı. Öldürülen Süleyman Usta ve Ela Usta'nın cenazesi ise cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Osmaniye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


10 Haziran 2021 Perşembe, 09:33
A