Geri Kılıçdaroğlu'nu terleten Silivri sorusu

Kılıçdaroğlu'nu terleten Silivri sorusu

Üniversite öğrencisinin sorusu Kemal Kılıçdaroğlu'nu terletti.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 09:30 - Medya
A
 Kılıçdaroğlu'nu terleten Silivri sorusu
06:02 Kılıçdaroğlu`nu terleten Silivri sorusu!

İLGİLİ VİDEO

Kılıçdaroğlu`nu terleten Silivri sorusu!

 


Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış'ın bu hafta konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu

Abbas Güçlü'nün sunduğu Genç Bakış'ın bu hafta konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nden yapılan canlı yayına katılan Kılıçdaroğlu, salonda bulunan hukuk öğrencisi gencin sorusu karşısında zor anlar yaşadı.

'NEDEN ASKERLERİ ZİYARET ETMEDİNİZ'

Ssadece kendi milletvekilleri olan Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay'ı Silivri cezaevinde ziyaret ettiği eleştirisinde bulunan, Balyoz davasından 16 yıl hüküm giyen Kurmay Albay Erdoğan Koçoğlu'nun oğlu Yiğit Gökçekhan Koçoğlu, Kılıçdaroğlu'nun "Bir genel başkan olarak bu ülkeye canını veren askerlerinize destek olmanız gerekmiyor mu" diyen gence verdiği yanıta "Mahkemeler AK Parti'nin güdümünde" diyerek başlayan Kılıçdaroğlu, Silivri'ye en çok giden milletvekillerinin CHP'liler olduğunu vurguladı.

'BAŞBAKAN GELDİ, SİZ GELMEDİNİZ'

Kılıçdaroğlu'nun yanıtı, üniversite öğrencisi genci tatmin etmediği gibi sinirlendirdi. "Sorumu dolandırdınız, yanıt vermediniz. Ergin Saygun'a Başbakan bile gitti. O da insani bir ziyaret içindi. Fakat bu insani ziyareti Kemal Kılıçdaroğlu yapmadı" diyerek tepki gösterdi

Diğer Medya Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 09:30
A