Geri Jennifer Lopez ile Ben Affleck baş başa tatile gitti

Jennifer Lopez ile Ben Affleck baş başa tatile gitti

Geçtiğimiz ay nişanlısı Alex Rodriguez ile yollarını ayıran Jennifer Lopez'in, eski sevgilisi Ben Affleck ile yeniden aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı. Çift, birlikte gittikleri Montana tatili dönüşünde paparazzilerin objektiflerine takıldı

11 Mayıs 2021 Salı, 12:50 - Magazin
A
Jennifer Lopez ile Ben Affleck baş başa tatile gitti

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez, yaptıkları ortak açıklama ile ilişkilerinin noktaladıklarını duyurmuştu. İkili, arkadaş kalmanın kendileri için daha iyi olduğunu ifade etmişti.

AŞK YENİDEN!

Rodriguez'den ayrıldıktan sonra Lopez'in 2002 yılında tutkulu bir aşk yaşadığı aktör Ben Affleck ile terkrardan yakınlaştığı ortaya ortaya çıkmıştı. Konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan ikili, baş başa tatile gitti.

Bir dönem 'Bennifer' olarak anılan ve 17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Lopez ile Affleck, geçtiğimiz haftayı Montana'da geçirdi. 51 yaşındaki iki çocuk annesi Lopez ve Affleck, birkaç günlük kaçamak sonrası Los Angeles'e geri döndü.

Önceki gün otomobilleriyle seyir halindeyken objektiflere takılan ikiliden Ben Affleck'in şoför koltuğunda, Jennifer Lopez'in de onun hemen yanında oturduğu görüldü.

LOPEZ'İN EVİNE GİTMİŞTİ

Çift, daha önce de Jennifer Lopez'in Kaliforniya'daki evinin önünde görüntülenmişti. Güvenlik görevlileri Ben Aflleck'i gizlice içeri alıp birkaç saat sonra dışarı çıkarmıştı. Son dönemde sık sık yıldızın evinde bir araya geldikleri iddiası da böylece doğrulanmıştı.

"AŞK" SÖYLENTİLERİ

Çiftin yakınları, ayrılıklarından bu yana arkadaşça zaman zaman görüştüklerini söylese de, Lopez'in Rodriguez ile ayrılığından sonra bu buluşmaların sıklaşması "aşk" söylentilerine neden olmuştu.

NİŞANLANMIŞLARDI

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, "The Interest" film setinde tanışmıştı ancak o dönem ünlü şarkıcı, Chris Judd ile evliydi.

Ünlü şarkıcı, Judd'dan boşandıktan sonra Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, ardından nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Hatta Affleck, o dönem Lopez'in albümünün en ünlü şarkısı 'Jenny from the Block'ın klibinde bile rol almıştı.

DÜĞÜNLERİNİ ERTELEYİP, AYRILIK KARARI ALMIŞLARDI

Mutlu birliktelikleri süren çiftin aşkları, ortaya atılan iddiaların ardından yarım kalmıştı. Jennifer Lopez'e 2.5 milyon dolarlık pembe elmas bir nişan yüzüğü takan Ben Affleck'in yüzüğü olmadan kulüplerde eğlendiği öne sürülmüştü. Ünlü aktörün film çekimi için gittiği Kanada'da bir kulüpte kadınlarla birlikte olduğu da iddia edilmişti.

İkili, haklarında çıkan bu dedikoduların ardından önce evlilik tarihlerini ertelemiş, ardından da 2004 yılında yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Ayrılığı isteyen tarafın Ben Affleck olduğu konuşulurken, oyuncu kısa bir süre sonra Jennifer Garner ile evlenmişti.

Jennifer Lopez'in de hayatına eski arkadaşı olan ünlü şarkıcı Marc Anthony girmişti.

"BAZI ŞEYLERİ ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUZ" DEMİŞLERDİ

Bir süredir ayrılık iddialarıyla gündemde olan Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez, geçen ay, "Bazı şeyleri çözmeye çalışıyoruz" açıklamasını yapmıştı. Çift, ardından da Dominik Cumhuriyeti'nde tatil yaparken görüntülenmiş ve söylentileri çürütmüştü.

"İHANET" İDDİASI

Rodriguez'in reality show yıldızı Madison LeCroy ile bir ilişki yaşadığı ABD basınında yer almıştı. LeCroy, katıldığı bir programda aralarında fiziksel bir şey yaşanmadığını, yalnızca sosyal medya üzerinden yazıştıklarını ifade etmişti.

EVLİLİKTEN VAZGEÇMİŞLERDİ

Jennifer Lopez-Alex Rodriguez çifti, evlilik konusunda beklenmedik bir karar vermişti. Lopez, geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlısı ile birlikte nikahsız yaşamayı tasarladıklarını dile getirmişti.

Şarkıcı, "Bekleyip, göreceğiz. Acelemiz yok. Her şey yolunda. Doğru zamanda olacaktır" açıklamasının ardından, "İkimiz de daha önce evlendik. Evlenmeli miyiz, evlenmemeli miyiz? Bunun bizim için anlamı ne?" ifadelerini kullanmıştı.

3 KEZ NİKAH MASASINA OTURDU

Jennifer Lopez, ilk evliliğini 1997-1998 yılları arasında oyuncu Ojani Noa ile yapmıştı. Lopez, ardından 2001-2003 yılları arasında yine bir başka oyuncu olan Cris Judd ile hayatını birleştirmişti.

Şarkıcı, son evliliğini de 2004 ile 2014 arasında kendisi gibi şarkıcı olan Marc Anthony ile yapmıştı. Çiftin bu evlilikten dünyaya gelen ikiz çocuklar var.

İKİ KIZI VAR

Lopez'in nişanlısı Alex Rodriguez ise aralarında Madonna ve Cameron Diaz'ın da bulunduğu ünlü isimlerle yaşadığı ilişkilerle gündeme gelmişti.

Rodriguez'in Cynthia Scurtis ile 2002'de yaptığı evlilik 2008 yılında sona ermişti. Alex Rodriguez'in bu evlilikten iki kızı bulunuyor.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


11 Mayıs 2021 Salı, 12:50
A