Geri Gwyneth Paltrow sırrını açıkladı

Gwyneth Paltrow sırrını açıkladı

İnce fiziği ve sağlıklı yaşamıyla dikkat çeken Gwyneth Paltrow'un antrenörü, ünlü oyuncunun vücudundaki sorunlu yerleri ve 15 kiloyu nasıl verdiğini anlattı.

17 Ağustos 2013 Cumartesi, 09:36 - Magazin
A
 Gwyneth Paltrow sırrını açıkladı

ABD'li oyuncu Gwyneth Paltrow'un sağlık sırlarını antrenörü Tracy Anderson paylaştı.

Paltrow, 2008'de çekilen ilk 'Iron Man' filmi için Anderson'a başvurdu. Doğum sonrası kilolarından kurtulmak ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak isteyen oyuncunun imdadına Tracy Anderson koştu.

Tracy Anderson bir dergiye verdiği röportajda ünlü oyuncunun kısa zamanda 15 kilo verdiğini anlattı. Anderson, "Gwyneth'in sorunlu kalçaları vardı. Doğumdan sonra aldığı kiloları veremiyordu. Boyu uzun olduğu için şanslı, bu şekilde kilolarını saklayabiliyordu. O halini görünce üzüldüm. Benden yardım isteyince kabul ettim" dedi. Paltrow, Anderson sayesinde spor yapmayı diş fırçalamak gibi bir rutine dönüştürdüğünü ve bu sayede kilo verdiğini açıkladı.

İki çocuk annesi Paltrow'un formunu korumak için kahve, alkol, şeker, yumurta, et ve işlenmiş gıda tüketmediği; haftanın beş günü spor yaptığı biliniyor.

Daily Mail'in haberine göre, Tracy Anderson Madonna ve Shakira gibi birçok ünlüye spor danışmanlığı yapıyor. Anderson'ın sadece İngiltere'de 20 bin kopya satan '30 Day Method' adlı bir kitabı var.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


17 Ağustos 2013 Cumartesi, 09:36
A