Geri Fatih Tekke'den ayrılık açıklaması!

Fatih Tekke'den ayrılık açıklaması!

Bursaspor yönetimi tarafından yolların ayrıldığı teknik direktör Fatih Tekke yazılı açıklamada bulundu.

19 Eylül 2021 Pazar, 21:01 - Spor
A
Fatih Tekke'den ayrılık açıklaması!

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

Bursaspor'un İstanbul'da Tuzlaspor'la 0-0 beraber kalmasının ardından yönetim tarafından yolların ayrıldığı teknik direktör Fatih Tekke'den açıklama geldi.

Sosyal medya hesabından yazılı açıklama yapan Tekke, "En iyisini yapmaya çalıştık. Bize tanınan süre kısıtlıydı" dedi.

44 yaşındaki teknik adamın açıklaması şöyle:

"Kamuoyuna Duyuru

Büyük bir heyecanla ve istekle teknik direktörlük görevine geldiğim Bursaspor Kulübü ile şampiyonluğun önemli adaylarından olan Tuzlaspor ile oynadığımız ve berabere biten maç sonrası başkanımızın beni arayarak 'hocam sizinle devam edemeyeceğiz' beyanı üzerine görevimden ayrılmış bulunmaktayım.

Göreve geldiğimiz günden itibaren, belli bir plan çerçevesinde topa sahip olarak pozitif futbol oynama isteğimiz ve arzumuz, belli bir kesim tarafından hoş karşılanmayıp kaos futbolu oynamamız beklenmiştir. Bursaspor'a yakışan oyun tarzını hayata geçirebilmemiz için bize tanınan süre kısıtlıydı, tüm yaşadığımız olumsuzluklara rağmen 26 gün içinde ben ve ekibim gece gündüz çalışarak Bursaspor'un hak ettiği üst sıralarda olması için elimizden geleni fazlasıyla yaptık. Fatih Tekke olarak hiçbir zaman inandığım doğru oyun sisteminden vazgeçmeyeceğimi belirtmek isterim.

Bize destek veren, yanımızda olan tüm FUTBOLSEVERLERE teşekkür ederim."

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


19 Eylül 2021 Pazar, 21:01
A