Geri Ece Erken'den Alişan'a yeşil ışık!

Ece Erken'den Alişan'a yeşil ışık!

Ece Erken, vefat eden kardeşinin ardından zor günler geçiren eski dostu Alişan'a zeytin dalı uzattı.

22 Temmuz 2021 Perşembe, 22:46 - Magazin
A
Ece Erken'den Alişan'a yeşil ışık!

Ece Erken, bir dönem çok yakın dost oldukları Alişan'ın altı yıl sonra Demet Akalın ile barışmasının ardından, ünlü şarkıcı ile küsmüştü.

Yaklaşık iki yıldır görüşmeyen eski dostlardan ünlü sunucu, kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan'a zeytin dalı uzattı.

"ARTIK BERABER OLMA VAKTİ" 

Erken, kardeşinin vefatı sonrası zor günler geçiren Alişan'a, "Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek"

"Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın. Selçuk da öyle isterdi. Eymen seni çok özledi, ben de." sözleriyle seslendi.

Bir çocuk annesi Ece Erken'in eski dostuyla yıllar önce çekilen fotoğraflarını paylaşması da dikkatlerden kaçmadı.

KARDEŞİNİN ACISIYLA SARSILDI 

Şarkıcı Alişan'ın koronavirüse yakalanan ve yoğun bakımda entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. 39 yaşındaki Tektaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

"NE OLUR GİTME!" 

Selçuk Tektaş için dün Teşvikiye Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Tektaş'ın eşi Merve Tektaş ayakta durmakta güçlük çekti. Merve Tektaş'ın feryadı yürekleri yaktı. Cenaze namazının ardından tabutun araca konulduğunu gören Merve Tektaş, "Selçuk ne olur gitme" diyerek feryat etti.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


22 Temmuz 2021 Perşembe, 22:46
A