Geri Cinsel taciz şüphelisi Sercan Keskinkılıç gözaltına alındı

Cinsel taciz şüphelisi Sercan Keskinkılıç gözaltına alındı

Sosyal medyada kadınlara ve reşit olmayan kız çocuklarına tehdit ve zorlayarak cinsel şiddet uyguladığı iddia edilen Sercan Keskinkılıç'ın Adana'da gözaltına alındığı bildirildi.

29 Mayıs 2021 Cumartesi, 21:56 - Güncel
A
Cinsel taciz şüphelisi Sercan Keskinkılıç gözaltına alındı

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı Bilişim Suçları İstihbaratı Şube Müdürlüğü'nün; sosyal paylaşım sitesinde "cinsel saldırı" paylaşımında bulunduğu iddia edilen Sercan Keskinkılıç hakkında çalışmada bulunduğu öğrenildi.

19 Nisan 2021 tarihinde arkadaşını ziyaret etmek için Adana'ya giden ve ziyarete gittiği arkadaşının komşusu Sercan Keskinkılıç tarafından cinsel istismara uğrayan Ebrar Mutlu, yaşadıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. 

Parkta yürümeye bahanesiyle Keskinkılıç tarafından ıssız alanlara götürüldüğünü ve başta sözlü tacize  sonrasında cinsel istismara maruz kaldığını anlatan Mutlu, olayı duyurduktan sonra kendisine gelen mesajları paylaştı. Aynı erkek tarafından istismara uğrayan onlarca kadından mesaj alan Mutlu, gelen mesajları Twitter hesabından paylaşarak Keskinkılıç'ın başka kadınlara da yaşattığı travmaları duyurdu.

18 yaşından küçük kişiler dahil onlarca çocuk ve kadını istismar eden Keskinkılıç'ın yakalanmasını isteyen sosyal medya kullanıcıları Twitter'da ''Sercan Keskinkılıç tutuklansın'' etiketli kampanya başlattı. 

Eski Sevgilini Benimle Cinsel Birliktelik Yaşayarak Unutabilirsin

Üniversitede psikoloji bölümü okuduğunu söyleyen ama aslında lise terk olan Keskinkılıç'ın istismarına maruz kalan kadınlar sosyal medyada bir araya gelip başına gelenleri anlattı.

Keskinkılıç'ın farklı farklı yalanlarla onlarca kadını kandırdığı görülen mesajlarda, ''Ben terapi yapıyorum, benimle cinsel birliktelik yaşarsan eski sevgilini unutursun'' ifadelerini kullanarak kadınlara yaklaştığı görüldü.

Yoğun ısrarı sebebiyle genç kadınları yalnız kalmaya ikna ettiği ve sonrasında kadınların rahatsızlık duymasına rağmen bir anda soyunduğu söylenilen Keskinkılıç'ın kendisine karşı gelen kadınları darp ettiği de belirtildi.

MUTLU, SERKAN KESKİNKILIÇ HAKKINDA ŞİKAYETÇİ OLDU

Ebrar Betül Mutlu, 27 Mayıs 2021 tarihinde Adana Çukurova Fatih Polis Merkezi'ne giderek Sercan Keskinkılıç hakkında cinsel sadırı suçunu işlediği iddiasıyla şikayetçi oldu. Sercan Keskinkılıç'ın, Adana'a adresinde ikamet kaydının olduğu, "cinsel saldırı" suçundan hakkında işlem yapıldığı ve firari olduğu tespit edildi.

Sercan Keskinkılıç'ın Adana'da gözaltına alındığı öğrenildi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


29 Mayıs 2021 Cumartesi, 21:56
A