Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da zorlu göreve çorba desteği 

Koronavirüs vaka sayılarında meydana gelen artışa ilişkin olarak 30 Kasım'da toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde yeni kısıtlama kararları alınmıştı. Yeni kısıtlama kararlarına göre 81 il genelinde 4 Aralık cuma günü saat 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması pazartesi günü saat 05.00'e kadar devam edecek. Bu süreçte polis memurları güvenlik noktalarında zorlu görevlerine devam ediyor. Hayırseverliğiyle tanınan Bursalı iş insanı Muhsin Şaşmaz, Acemler polis kontrol noktasında polislere çorba dağıttı. 

Bursa'da zorlu göreve çorba desteği 

EZGİ KAYI / BURSADA BUGÜN

Türkiye genelinde vaka sayıları artışa geçince 30 Kasım'da toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nden yeni kısıtlama kararları çıkmıştı. 
Alınan kararlara göre 81 ilde hafta sonu genel sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlandı. Polis ekipleri çeşitli kontrol notlarında pazartesi günü saat 05.00'e kadar görev yapmaya devam edecek. 

Bu zorlu süreçte polis ekiplerini desteklemek isteyen ve daha önce de yaptığı yardımlarla tanınan Bursalı iş insanı Muhsin Şaşmaz Acemler'de polislere sıcak çorba dağıttı. 

Muhsin Şaşmaz, "Bu zorlu görevi gece gündüz demeden yürüten polis memurlarına destek olmak amacıyla bu gece bir çorba dağıtımı gerçekleştirdik. Polisimizin yanımda olmak, onlara ufak da olsa destek olmak bizi çok mutlu etti" şeklinde konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!