Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bu tosunu alana koç bedava

ANKARA'da 2 ton ağırlığındaki 'Paşa' isimli tosun kurbanlık satış yerinde 30 bin TL fiyata satışa çıkartıldı. Kurbanlık tosunun sahibi Hüsnü Çetinkaya, Paşa'nın henüz satılmadığını, 30 bin TL fiyatı olduğunu ve Paşa'yı alan kişiye bir adet koç hediye edeceklerini söyledi.

Bu tosunu alana koç bedava

Sincan Sanayi Sitesi içerisindeki kurbanlık satış yerinde bulunan 2 ton ağırlığıyla 'Paşa'yı isimli kurbanlık tosunun sahibi Hüsnü Çetinkaya 'Paşa'nın 3 yaşında olduğunu, bu hale gelmesindeki en büyük etkenin protein ve kalsiyum ile beslenmesi olduğunu söyledi. Çetinkaya, 'Paşa'nın ortalama 3-3,5metre arası uzunluğa sahip olduğunu, 120 santimetre eninde, genişliğinin 60 santimetre civarında olduğunu ve kilosunun da 2 ton olduğunu belirtti.

Çetinsaya, "Biz Paşa'yı nazar değmesin diye televizyona çıkartmayacaktık. Fakat daha önceki günlerde yayınlanan haberlerde, 'Paşa' kadar olmayan kurbanlıkları çıkartıp meydan okuyanlar oldu, bizde buna istinaden 'Paşa'yı gösterelim dedik. Onların göstermiş olduğu kurbanlıklar yine kendimizin sattığı 'Herkül' ( 1,5 ton) ve 'Kılıç' (1.250kg)'ın boyutlarında ve 'Paşa'nın onlara göre çok daha büyük.

'Paşa'nın henüz satmadık ve fiyatı 30 bin TL. 'Paşa'yı alan kişiye bir adet koç hediye edeceğiz" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!