Geri Bir Aşk Hikayesi'nde heyecan dorukta !

Bir Aşk Hikayesi'nde heyecan dorukta !

FOX TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Bir Aşk Hikayesi'nde heyecan dorukta!...

02 Mayıs 2013 Perşembe, 17:49 - Medya
A
Bir Aşk Hikayesi'nde heyecan dorukta !

Bir Aşk Hikayesi'nde Korkut Ali kalbinin sesine hayır diyemezken diğer yandan intikamının peşinden gitmekten de geri duramaz!..

Gönül biricik oğlunun yıkılışını izlerken Korkut Ali de annesinin gözyaşlarına tanık olur. Ve nihayet bu intikam oyununa son vermek ister. Ama bunun için Ceylan'ın ona söyleyeceği tek bir söze ihtiyaç vardır...

 

6. Bölüm Özeti

"Bana sarma yap, sonra gitmene izin vereceğim" Korkut Ali ve Ceylan için her şeye rağmen yaşanacak güzel anların başlangıcıdır bu cümle... Belki de itiraf edemedikleri ve kolay kolay da edemeyecekleri o hayaller kurduran aşkı nihayet yaşarlar. Korkut Ali kalbinin sesine hayır diyemezken diğer yandan intikamının peşinden gitmekten de geri duramaz. Eda'yla tehlikeli yakınlaşması hızla ilerler. Eda hayatına giren bu gizemli adama giderek daha fazla bağlanır. Tolga'ysa Eda'nın hayatındaki bu gizemli adamın Korkut Ali olduğundan habersiz peşine düşer. Bu durum anne oğul arasındaki gerginliği arttırır. Gönül biricik oğlunun yıkılışını izlerken Korkut Ali de annesinin gözyaşlarına tanık olur. Ve nihayet bu intikam oyununa son vermek ister. Ama bunun için Ceylan'ın ona söyleyeceği tek bir söze ihtiyaç vardır. Ceylan o sözü Korkut Ali'ye söyleyebilecek mi? 

 

Diğer Medya Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 17:49
A