Geri Anne adaylarına tüp bebek semineri

Anne adaylarına tüp bebek semineri

ÇİDER 15 Şubat Çarşamba Saat 14.00 de Bursa da Tayyare Kültür Merkezi Küçük Salonda Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yaptığı toplantıda Çocuk İsteyen Anne ve Baba Adayları ile buluşacak.

14 Şubat 2012 Salı, 16:28 - Sağlık
A
Anne adaylarına tüp bebek semineri

Tayyare Kültür Merkezinde yapılacak Olan toplantıya Acıbadem Bursa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Sorumlu Hekimi Doç.Dr.Şahin Zeteroğlu katılarak konuklara çocuk sahibi olmama nedenlerini anlatarak soruları cevaplayacak.Son yıllarda gelişen teknoloji en zor vakalarda bile çiftlerin tüp bebek tedavileri ile anne ve baba olmalarına olanak sağlıyor."Her çift özenle incelenmesi gereken özel bir vakadır ve tedaviler kişiye özel olmalıdır "diyen Çider Başkanı Sibel Tuzcu" Doç.Dr. Şahin Zeteroğlu ile birlikte toplantıda ilginç vakaları örnek göstereceğiz .Bizim için önemli bir toplantı olacak "dedi.
Motivasyon toplantılarında  anne adaylarının stres düzeyini azaltarak tedavilerini kolay atlatmalarını ve rahatlatmayı amaçlayan  ÇİDER ,toplantıya katılanlarla yaşanmış tüp bebek tedavilerini paylaşacak, tedavilerden sonra çocuk sahibi olmuş olan Çocuk İstiyorum Üyeleri de yeni başlayacaklara nasıl başardıklarını anlatacaklar.

Diğer Sağlık ve Beslenme Haberleri için tıklayın


14 Şubat 2012 Salı, 16:28
A