Geri 11 yıl sonra ortaya çıktı

11 yıl sonra ortaya çıktı

ÖLDÜ sanılarak kayıtlara böyle geçirilen Amerikalı bir kadın, iki çocuğunu geride bırakarak ortadan kaybolmasından 11 yıl sonra tekrar ortaya çıktı.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 17:24 - Yaşam
A
11 yıl sonra ortaya çıktı

Polis açıklamasında, kadının 11 yıl süresince, restoran çöp kutularından beslenip köprü altlarında barınarak yaşamını sürdürdüğü belirtildi. 2002 yılında ortadan kaybolduğunda, biri 8, diğeri 12 yaşında 2 çocuğu bulunan Brenda Heist adlı Amerikalı bir anne, kimliğini gizleyerek sürdürdüğü 11 yıldan sonra tekrar ortaya çıktı. Bahsedilen yılda kocasından boşanma davasıyla uğraştığı belirtilen kadının, mahkeme sonucunda kendisine barınma sağlanmayacağını öğrenmesinden sonra sırra kadem basmaya karar verdiği belirtildi.
Pennsylvania'daki hayatı, işi ve birlikte yaşadığı 2 çocuğundan, arkasına bakmadan ayrılan kadın, Florida'da yeni bir yaşam sürdürmek için yollara düştü ve düştüğü yollarda da ancak, otostop çekerek Florida'ya ulaşabildi. Heist'in 2002 yılında ortadan kaybolmasından sonra, boşandığı kocası yeni evlilik yaptı ve kadın, bir mahkeme kararıyla kayıtlara 'Ölü' olarak geçirildi. Polis açıklamasında, çocuklarından biri üniversite mezunu diğeri West Chester Üniversitesi öğrencisi olduğu ifade edilen kadının, 11 yıl süresince restoran çöp kutularından beslenip köprü altlarında barınarak yaşamını sürdürdüğü belirtildi. 

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 17:24
A