'Patron Mutlu Son İstiyor'

05 Ocak 2014, 20:00 Korupark AVM
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
'Patron Mutlu Son İstiyor' filminin özel gösterimi Cinetech Korupark Sinemaları'nda

1 Ocak'ta beyazperdede seyircisi ile buluşan, BKM yapım imzalı 'Patron Mutlu Son İstiyor' filminin oyuncuları Tolga Çevik, Ezgi Mola, Murat Başoğlu ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü 5 Ocak Pazar günü Korupark Alışveriş Merkezi'nde...

Bursa'nın en popüler alışveriş merkezi Korupark, alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunarak ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatmaya devam ediyor. "Patron"un siparişi üzerine mutlu sonlu bir hikaye yazmak için Kapadokya'ya giden bir senaristin hikayesini anlatan 'Patron Mutlu Son İstiyor' filminin özel gösterimi Korupark Cinetech Sinemaları'nda yapılacak. 5 Ocak Pazar günü 20:00'de gerçekleştirilecek olan özel gösterim öncesi, filmin oyuncuları TOLGA ÇEVİK, EZGİ MOLA, MURAT BAŞOĞLU ve filmin yönetmeni KIVANÇ BARUÖNÜ izleyici ile bir araya gelerek kısa bir söyleşi fırsatı da bulacak.

Oyuncuların da katılacağı özel gösterimin bilet satışlarının başladığını belirten yetkililer, gösterimin salon kapasitesiyle sınırlı olduğunu belirterek Bursalı sinemaseverlerin acele etmesini tavsiye ettiler.

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın