18 Mart 2019 Pazartesi, 09:14

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Ömer Taş

Burcunuz bu hafta neler söylüyor?

Ömer Taş

iletisim@bursadabugun.com

Koç burcu

Bu hafta sizin için kendinizle ve cevrenizle yüzleşme zamanı ve oldukça önemli bir hafta Herkesten gizlediğiniz içinizde yara haline gelen can acıtan konularla yüzleşeceğiniz bir hafta görünüyor.

Bu hafta Sezgileriniz ve hislerinizin en yüksek noktaya ulaşacağı bir hafta altıncı hissinizin güçleneceğiniz bir hafta bazı kararlarınızı iyice düşünerek karar vereceksiniz.

Boğa burcu

Bu hafta hangi konuda olursa olsun konuştuğunuzda insanlar sizi mutlaka dinleyeceklerdir. Size inanmasalar, önyargılı dahi olsalar herkesin üzerinde sözleriniz güçlü etkiler yaratabilir. Kızdığınız kişilere aleni olmasa da vereceğiniz gözdağını da kafalarına ve yüreklerine kazıyacaksınız. Zorlayan her konu ile yüzleşir ve yüzleşmeden galip olan taraf olarak çıkacağınız bir hafta görünüyor.

İkizler burcu

Bu hafta kötü giden bazı koşulları değiştirmek isteye bilirsiniz Fakat istekleriniz ve gerçek dünyanın şartları birbirine uymaya bilir sakin ve olumlu yaklaşın bazı konular  yaratıldığınızı ve hayattaki amaçlarınızı daha fazla sorgularsınız.

Yengeç burcu

Sevgili yengeç burçları bu hafta hayatınızı yenileme zamanı geleceğe dair tüm planlarınızı bilinçli bir şekilde yapacağınız bir hafta bu hafta birçok sorunun çözüleceği ve işlerinizi yoluna koyacaksınız. Çok güçlü bir enerjinin hayatınıza akışını bu hafta hissedebilirsiniz bu hafta Radikal değişiklikler kararı alabilirsiniz her kararınızın sonuna kadar arkasında olmalısınız  Eskiye göre daha sakin, duygularınızdan daha emin kararlı ve yapıcı olacağınız bir hafta görünüyor.

Aslan burcu

Sevgili aslan burcu bu hafta hayatınıza  tarafsızca bakmaya başlayacaksınız. Haksızlığa uğradığın bazı olaylarla yüzleyişme yaşayabilirsiniz Tüm enerjinizi yıllarca içinizde biriktirdiğiniz hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir hafta yaşamanız olası insanların duygularına karşı da çok fazla duyarlı olduğunuz bir hafta görünüyor sevdiklerinize zaman ayıracağınız bir hafta görünüyor.

Başak burcu

Sevgili başak burçları bu hafta hayatınızı kökünden değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Daha önceki yıllar da ruhunuzu yaralayan ne kadar acı varsa bu hafta yüzleşebilir ortadan kaldırmak için elinizden geleni yapacağınız bir hafta sizi üzen her şeyden kurtulmaya çalışacak ve yeni kararlar alacağınız bir hafta görünüyor. Bu haftanın önemli getirilerinden biri ise kendinizle yüzleşmek ve hatalarınızı affederek geleceğe daha sağlam basmak için karar vereceksiniz  tanımadığınız ama muhtaç olduğunu bildiğiniz kişilere yardım edebileceğin bir hafta görünüyor.

Terazi burcu

Sevgili terazi burçları bu hafta duygusal ve fiziksel çözümler zamanı fiziksel görünümünüze daha fazla dikkat edebilirsiniz bu hafta yaşamınızda kritik olan engellenmiş ve sürüncemede kalmış her tür konu aniden büyük bir kolaylıkla hallolacaktır. Ruhsal gerginliklerden kurtulacaksınız. Yıllarca fark edemediğiniz, ortaya çıkarmakta zorlandığınız beceri, başarınızı keşfedebilirsiniz. Sanatsan tarafınız ortaya çıkabilir  Kendinizde zayıf ve iradesiz olarak gördüğünüz tüm özelliklerinizi masaya yatırarak bu özelliklerinizden arınabileceğiniz bir hafta giriceksiniz.

Akrep burcu

Bu hafta Mesleki konularda  başarı ve önemli organizasyonlar gündeme gelebilir Önünüzde sizin için önemli olan yenilikler hızlı bir şekilde başlayabilir. Bu hafta uzun zamandır yapmak istediğiniz hedeflerinizi ve hayallerinize kavuşabilirsiniz. Bu hafta iş konularında bazı kararlar alabilir ve çok sevinebilirsiniz. Bu hafta hayatınıza yeni kararlar alabilirsiniz

Yay burcu

Sevgili yay burçları, bu hafta iş değişiklikleri, iş hayatında büyüme yada yeni atılımlar gibi konulardan bu hafta ön pilanda olacak bu hafta sakin olun bazı  yakınlarınız adeta sınavınız olacak öfkenizle mücadele etmeye çalışmalı ve sakinliğinizi korumalısınız.  Düşmanlarınızın da sahnede olduğunu farkedecek Arkanızdan çevrilen işleri fark edeceğiniz bir hafta olacak bu hafta enerjinizi daha çok ortaya çıkararak enerjinizin düşmesine izin vermeyin.

Oğlak burcu

Bu hafta değiştirmek istediğiniz her tür şey olumlu olarak sonuçlanabilir. Geçmişe ait duygusal yaralar bu süreçte sarabilir Sevdiğiniz kişiden gelecek , yardım sayesinde zorlandığınız konular kendiliğinden halledilir. Bilinçaltınızın rahatlama dönemi bu hafta artık kendi gücünüzün ve yapabileceklerinizin farkında olarak özellikle de düşmanlarınızın bir adım önünde olacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılardan ve kayıplardan ders alarak hatasız ilerlemeye çalışacaksınız. Sağlık olarak da güçlendiğiniz bu süreçte mantığınız ve duygularınız da uyum içinde olarak içinizdeki tüm huzursuzlukların bitmesini sağlayacaksınız Bir çok kişiyi gereksiz yere hayatınızda tuttuğunuzu fark edecek ve temizliğe başlayacaksınız, hayatınızdaki bazı kişilerin gerçek yüzlerini gördüğünüz için kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

Kova burcu

Bu hafta geçmişte aldığınız derslerden kendinize pay çıkararak hayat yarışında daha önde olacak daha hızlı koşacaksınız. Engellerle karşılaşıp ilerleyemediğiniz dönemleri daha hızlı koşarak telafi etmeye çalışacaksınız.bu hafta zekanız ve sezgileriniz daha ön pilanda olacak başkalarının fark edemediği birçok boyutu görerek yaşamı daha farklı bir yönden bakacaksınız  maddi anlamda sabredin önümüzdeki haftalarda başarı ve maddi kazançlardan söz konusu . Bir çok şeye daha pozitif bakmaya başlayacaksınız. Sert biri olarak tanınsanız bile insanlar sizdeki olumlu değişimlere şaşkın olarak bakacaklardır.

 Balık burcu

Sağlığınız daha önce hiç olmadığı kadar iyi olabilir bu hafta. Tüm bilinçaltı sorunlarınızı kolaylıkla halledebilir, evrene pozitif enerji göndererek hayatınızda iyi olayları gerçekleştirdiğinizi görebilirsiniz. Hayatın anlamını ve yaşamınızı daha önce hiç yapmadığınız şekilde kendinizi iyi hissedecek enerjide hissedeceksiniz. Sezgileriniz de artarak bundan sonrası için nasıl bir yol çizmeniz konusunda kararlar alabilirsiniz.