15 Nisan 2019 Pazartesi, 10:19

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Ömer Taş

Burçlarda tarot yorumu! Bu hafta neler yaşayacaksınız?

Ömer Taş

iletisim@bursadabugun.com

KOÇ BURCU

Sevgili koç burçları bu hafta tarot falınızda çıkan Hayat konusunda Elinizden geleni arkanıza koymayın, bu hafta yıldızınız en parlak döneminizde işse iş aşksa aşk .Çok güçlü duygulara sahip olduğunuz bir haftadasınız tarot falınızda çıkan  çevrenizi adeta aşka çağırıyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerinizde doğal cazibenizi çok rahat kullanabiliyorsunuz. Bugün yaşamınıza kendi damganızı vuracaksınız. Eski aşklarla iligli takıntılarınızı son vermeyi düşünmelisiniz. Yaşamı başka noktalardan değerlendirmeye artık başlamalısınız. İş hayatınızda başarının doruk noktasına ulaşmaya çok yakınsınız, biraz daha gayret ile herşey istediğiniz gibi olacak. Bu hafta tüm şans sizden yana.

BOĞA BURCU

Sevgili boğa burçları İnsanları motive etme konusunda oldukça beceriklisiniz. Bu hafta yaratıcılığınızın sınırlarını geniş tutarak  yaşamınızı anlamlı kılacak işler yapmak isteyebilirsiniz Geçmişte gözünüzden kaçan ve ayrıntı isteyen konuları yeniden ele alabileceğiniz çıkmış Fakat olaylara uzaktan bakarak, en doğruyu deneyerek bulmanızda yarar var.

Hisleriniz bu hafta mükemmel bir şekilde işinize yarayacak.

İKİZLER BURCU

sevgili ikizler bu hafta Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla  aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz. Çekişmeli ilişkiler size göre değil. Çevrenize daha anlayışlı olmayı denemelisiniz. Sonuç lehinize gelişecek

Ve he m işte hem sevgide kazanacaksınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeçler bu hafta tarot falınızda çıkan Başlattığınız işleri  tamamlama konusunda oldukça inatçı davranışlar sergileyeceksiniz. Bu inatçı tavrınız işlerin ilerleyişinde sıkıntı yaratabilir. İnadınızı acilen bir kenara atmanızı tavsiye ederim. Üzerinize aldığınız sorumluluklar konusunda titiz bir tablo çizerken, yeni başlangıçlar için de, araştırmalar yapacağınız çıkıyor. Küçük seyahatler için uygun bir hafta sizin için olmasına rağmen, küçük aksilikler yüzünden ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili aslanlar bu hafta tarot falınızda

Ufak Problemlerinizi gözünüzde büyütebilirsiniz. kapasitenizin üzerinde çaba sarf etmeniz gereken bir haftaya gireceksiniz. Maddi konularda beklemediğiniz olumsuzluklar, sizi tedirgin edebilir. özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyecek ve engeller karşısında sinirli tavırlar içinde olacağınız çıkıyor sakin ve mantık ön planda olsun

BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar bu hafta tarot falınızda çıkan İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsanız Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olsa da alttan alın Maddi konularda hisseli kazançlardan payınıza düşeni almak isteseniz de, hakkınız için mücadele vermek zorunda kalabileceğiniz bir hafta görünüyor Bazı gerginlikleriniz için rahatlamayı denemelisiniz. Ufak bir tatil veya birkaç günü evde yalnız geçirmek size iyi gelecektir. Kafanız çok dolu. Rahatlamanız şart..

TERAZİ BURCU

sevgili teraziler Bu hafta, kesin çözüm bekleyen işlerinizi ele almanı gerekebilir. Güncel olmayan olaylara çok fazla ilgi göstermek istemeyeceğiniz görünüyor Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulayacağınız.

Dostlarınızla bir takım iletişim problemleri yaşayabileceğiniz gözüküyor.

Bu problem uzun vadeli değil. konu tamamen sizinle ilgili, biraz daha sakin ve anlayışlı bir tavırla aradaki buzları eritebilirsiniz.

Siz bu hafta oto kontrolü sağlamalısınız.

AKREP BURCU

sevgili akrepler bu hafta tarot burcunuzun tarot falında çıkan Amaçlar ve arzular üzerinde çok fazla düşünmek istemediğiniz bir hadta olacak. Çevrenizin kişisel yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmemeyi başaracak kadar üstün yetenekleriniz var. Alçak gönüllü olmayı seçerken, gizli bir üstünlük duygusu ile karşınızdaki kişileri şaşırtabilecek ve dik duruşunuzu göstereceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili yaylar bu hafta sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri belirleme haftası. Bugün, sizin gibi rahat birinin tutucu davranışlar içinde olması, arkadaşlarınızın tepkisine neden olabilir bu sizin hedef olmanıza neden olacaktır. Bu hafta iddiacı ve istekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi safınıza çekeceksiniz Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.

Pozitif olmanız sizi daha güçlü kılacaktır

OĞLAK BURCU

Sevgili oğlaklar Bu hafta Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken, geçmiş anılarınız da canlanabilir. Bu canlanma sizi alıp geçmişin tozlu sayfalarında ufak bir gezintiye götürebilir. Geçmişe takılıp kalmamanızda yarar var. Unutmayın geçmiş geçmişte kaldı. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey arzuladığınız sevgi desteği. Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak görünüyor

KOVA BURCU

Sevgili kova burçları Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddi sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız. Biraz daha tutumlu ve kısıtlı harcamalarla  atlatmanız gereken bir hafta içindesiniz ancak bu dönem kısa vadeli. Geçici bir dönem herşey normale dönecektir..

 BALIK BURCU

Bu hafta sosyal ve fiziksel aktiviteleriniz oldukça yoğun.  başlayan yoğun iş temponuz artık can sıkıcı bir hal alabilir. İş ortamınızda rahatsızlık duyduğunuz birkaç çalışma arkadaşınız ile bu hafta ufak tartışmalar söz konusu olabilir. her zaman olduğu gibi bu haftada alttan alarak olumsuz durumları bertaraf edebilirsiniz. Bu sakin tavrınız karşı tarafı deli edecektir. sizler zekanızı üst düzeyde kullandığınız için saçma sapan konulara kafa yormadan yola devam edeceksiniz.

Evet sevgili izleyicilerimiz, Her ne yaşarsanız yaşayın huzur ve mutluluğun hiç eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğiyle..