30 Nisan 2019 Salı, 15:56

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Ömer Taş

Burçlarda neler olacak?

Ömer Taş

iletisim@bursadabugun.com

KOÇ BURCU:

Bu hafta su burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yeni işinle ilgili yoğun tempon bu hafta sonuna taşınıyor olabilir. Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, önemli toplantılara katılabilirsin. Bu toplantılar yeni iş bağlantıları oluşturabilir. Çalışmayan bir Koç burcuysan, hareket halinde olmak yerine tüm gün dinlenmeyi tercih edeceksin.

BOĞA BURCU:

Bu hafta yaşam sana her şeyi sunsa da sen çalışmadan mutlu olamıyorsun. Bu hafta gerçekleşen Dolunay'ın etkisi ile gerektiğinden daha yoğun olmana etken olan kariyer hayatın için elinden geleni yapacaksın. Aile şirketinde çalışan bir Boğa burcuysan, ortaklıklarla ilgili bazı sorunlar çıkabilir. Bu konuda görüşeceğin kişilere karşı bilgiçlik taslamamalısın.

İKİZLER BURCU: 

Bu hafta semada yükselen Dolunay'ın etkisi ile hızlı bir hafta geçireceğini söyleyebilirim. Haftaya başlarken, birden kendini hesap kitap işlerinde bulabilirsin. Ekonomik destek beklediğin kişilerden cevap alman zor olabilir, dikkat! Kolay kolay yılgınlığa uğramayacaksın ama biraz çaba sarf etmen gerekebilir. Uzun zamandır üzerinde düşündüğün konuların gün içerisinde önüne gelmesi seni mutlu ediyor.

YENGEÇ BURCU:

Bu hafta burcunuzda hareket ediyor ve burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlgi görmek kendini sana özel hissettirebilir. Ayrıca yakın çevren tarafından takdir edilmek gururunu okşayacak. Beklemediğin bir kişiden alacağın bir telefon ya da karşılaşma, günü senin için daha cazip kılabilir. Emeğinin karşılığını aldığın bu dönemlerde önemli isimler ile bir araya gelebilirsin.

ASLAN BURCU:

Bu hafta yakın çevrendeki insanlara zaman ayırmak isteyebilirsin. Ama seni bir konuda uyarmalıyım, bugün gerçekleşen Dolunay'ın etkisi ile sohbetleriniz sırasında hassas olduğun konulara değinildiğinde sinirlenmemeye dikkat etmelisin. Bu Hafta içerisinde maddiyata dayalı konularda iletişimde olduğun kişilerle bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Paranı yatırıma çevirmek isteyebilirsin.

BAŞAK BURCU:

Gökyüzü sabit fikirli tarafına vurgu yaparken, bu hafta gerçekleşen Dolunay'da destek olacak. Gezegenlerin seyri içgüdülerine dayanarak karar alabileceğini vurguluyor. Düşüncelerine şekil vermek çok kolay olacak. Uygulamak için de bir o kadar hevesli olacaksın. Farklı seçeneklere ve yeniliklere açık olmalısın. Özellikle iş hayatın konusunda. Başarmak için biraz rahatından ödün vermen gerekiyor!

TERAZİ BURCU:

Bu hafta Dolunay'ın etkisi ile hata ya da eksik yaptığın tüm konular bugün karşına çıkabilir. Hayatına dâhil olan yeni gelişmelere adapte olmakta zorlanıyor olabilirsin. Evet, bugünlerde ilişkilerinde, özel hayatında ve maddi konularda daha çok istikrar bekliyorsun. Fakat bunun için bazı fedakârlıklar yapman gerekebilir.

AKREP BURCU: 

Bu hafta etrafında samimiyetten yoksun ilişkilere yer vermek istemiyorsun ve bu konuda Dolunay'ın da desteğini göreceksin. Karar almak için acele etme ama arkadaş listeni bugünlerde küçültmek sana huzur getirebilir. Genel anlamda gün içerisinde olayların akışı senin dışında gerçekleşebilir. Son günlerde üzerinde tarif edemediğin bir gerginlik varsa, nedeni sevdiğin insanla arandaki uzaklığa anlam verememen olabilir.

YAY BURCU: 

Bu hafta yetiştirmen gereken işler varsa zamanla ilgili sıkıntı yaşayabilirsin. Bir yandan da programını tıka basa doldurmaya eğilimlisin. Zaman konusunda daha planlı olmanda fayda var. Bugün gerçekleşen Dolunay, bugünlerde kimseye söz vermemen konusunda seni uyarıyor. Eğer hala kalbindeki yalnızlığı bütünleyen birini bulamadıysan, gökyüzü karşı cinse daha çekici kılacak etkiler bırakacağını işaret ediyor.

OĞLAK BURCU:

Bu hafta karşıt burcunda hareket ediyor ve yine karşıt burcunda bu hafta bir Dolunay gerçekleşiyor. Sana dayatılan planlara dahil olmaktan ziyade kendi isteklerine yönelebilirsin. Her zaman net olmaya özen gösteren ve hızlı sonuca varan bir karakter olarak, gerçekçi yaklaşımlarda bulunamadığın için hata yaptığın konuları da telafi etmeye başlıyorsun. Çalışan bir Oğlak burcuysan, mesaiye kalmış olmak biraz canını sıkacak.

KOVA BURCU: 

Bu hafta kendi adına hareket etmekten ziyade etrafındaki insanları mutlu etmek için programını yeniden şekillendirebilirsin. Çevrendeki insanların derdini kendi derdinmiş gibi dinledin ama bunun sana pek de bir şey kazandırmadığını Dolunay'ın etkisi ile çok net fark edeceksin. Ayrıca sana zarar verdiğini fark ettiğin halde vazgeçemediğin bazı alışkanlıkların konusunda daha bilinçli hareket ediyorsun.

BALIK BURCU:

Bu hafta gerçekleşen Dolunay senin adına hareketli bir gün olacağını işaret ediyor. İnsanların telaşlı halleri ve kalabalık bir an önce kendini eve atmana neden oluyor. Birtakım planlar içinde olmana rağmen, duygusal konularda kafan oldukça karışık. Seni üzen ve yıpratan ilişkilerine artık son veriyorsun! Hayatının belli alanlarına çeki düzen verdiğin bir hafta seni bekliyor