Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

14 Aralık 2019 Cumartesi, 08:20

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Ömer Taş

Burçlarda bu hafta neler yaşanacak?

Ömer Taş

iletisim@bursadabugun.com

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar bu hafta önemli telefon görüşmeleri ya da çeşitli iletişim araçları aracılığıyla bilgi alırken hızlıca yanıt vermenizi gerekebilir. Özellikle dikkatli, titiz ve diplomatik bir şekilde hareket ederseniz tüm gelişmeleri pozitif bir duruma ilerleteceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar bu hafta size bazı sürprizler hazırlanmış olabilir. Bazı durumlarda, bunlar para ya da maddi işlerinizle, bazılarında ise ailenizin ya da mesleki işlerin gelişimi için alacağınız yeni fırsatlar ve şanslarla ilgili olacaktır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler bu hafta yöneticinizle ilgili bazı sorunları çözmeyi deneyeceğiniz ve gelişmeleri kendi yönünüzde iyi bir duruma değiştireceğinizi söyleyebiliriz. Bu hafta içinde riskli aktivitelerden, doğa sporlarından ve ufak tefek sakarlıklardan kaçınmalısınız. Gelirinizi arttırmak ya da yeni iş birlikleri yapmanız mümkün olabilir. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeçler bu hafta planlarınızdaki hatalarınızı fark edebilir ve yeni planlar içine girebilirsiniz. Gerekli ayarlamaları yapmak ve kendinizi kayıplardan, zorluklardan veya komplikasyonlardan korumak için sürekli hareket içinde olabilirsiniz. Kendi kendinize olumsuz senaryolar yazarak yormamalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili aslanlar  bu hafta arkadaşlarınızın ailesindeki olaylarla ya da problemleriyle uğraşarak başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizin varlığına, yardımına veya desteğine ihtiyaçları olabilirler. Ciddi giden bir ilişkiniz varsa bu ilişkinin geleceğini tartışmak için doğru olabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili başaklar buhafta  bir işe başlamayı düşünüyorsanız şimdi başlamalısınız. Gökyüzü bu konuda size fırsatlar sunacak. Bu hafta özel hayatınızda bir çıkış yakalayabilirsiniz. Ev satın almak, taşınmak veya ev değiştirmek için ideal bir dönemdesiniz. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler  Haftanın ilk günlerine aileniz ve evinizle ilgili yükleneceğiniz bazı sorumluluklar alarak başlayabilirsiniz. Ev alım satımı  ve gayrimenkuller ile ilgili planlarınız varsa bu konuyla ilgili bazı gözünüzden kaçan noktalar ortaya çıkabilir. Evinizi yenilemek veya onarım ile ilgili işlerle ilgilenmek için biraz daha beklemeniz yerinde olacaktır.

AKREP BURCU 

Bu hafta Akrepler; planlarınızı oluşturmak ve detaylarda boğulmak sizi fazlasıyla yormuş olabilir. Bu hafta her şeyden önce ihtiyaç dâhilinde önceliklerinizi belirlemeli yanlış zamanlamalar yapmamalısınız. İptal olan ya da ertelenen görüşmelerinizin yerine eksik kalmış tamamlanmayı ve sonuçlandırılmayı bekleyen konuları ve projeleri dahil edin. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar Kariyer hayatınızda hayalci yaklaşımlar ve ayakları yere sağlam basmayan planlar sonradan büyük problemleri getirebilir. Bundan dolayı hafta içerisinde alacağınız sürpriz teklifleri iyi değerlendirip tartmakta fayda var. Kariyerini için yakalamak istediğiniz radikal çıkış öykülerini ince eleyip sık dokumalı ve detaylara önemli ölçüde kulak vermelisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar bu hafta, İletişim anlamında bazı noktalarda tıkanıp kalırsanız bu duruma büyük anlamlar yüklemeyin.Hafta ortasından itibaren kariyer ve aile hayatınızı kapsayacak bazı radikal kararlar içinde olabilirsiniz. Birden kafanızda şimşekler çakar ve küçük bir kıvılcımdan başarılı bir mücadele planı oluşturmak adına beyin fırtınası yapabilirsiniz. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar Bu hafta gecikmiş finansal sorunlarınıza çözüm bulmak için ekstra çaba göstermeniz gerekebilir. Finansal hukuki süreçleriniz varsa bu anlamda acil tedbir almanız ve fazla mesai yapmanız gerekebilir. Ortaklı gelirler ve borçlarınızla ilgili konularda fazla sorumluluklar alarak hedeflerinizi hemen gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar ve haftanın ilk günleri çalışma hayatınızdaki konuşmalara ve söylemlere dikkat etmelisiniz. Hafta ortasından itibaren hayatınızın değişimlerinin kararını verebilirsiniz. Yeni bir ilişki başlangıcı ve ilişkinizde yürütemediğiniz ve zorlandığınız konularda belki bir bitiş kararı alabilirsiniz. Evliliğe giden sağlam ilişkileriniz bugünlerde ciddi kararlarla taçlanabilir