07 Ekim 2019 Pazartesi, 14:31

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Ömer Taş

Burçlarda bu hafta neler olacak?

Ömer Taş

iletisim@bursadabugun.com

KOÇ BURCU

Bu hafta yeniayla birlikte; evlilik ve ortaklı konularda kadersel temalı, zorlayarak dönüştürücü olaylar söz konusu olabilir. aileniz veya eşinizle ilgili  bazı konularda yanılmalar veya hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ani sağlık sorunlarına dikkat. Yurt dışı, hukuk, yolculuk ve eğitim konularında şanslı bir hafta geçireceksiniz. 

BOĞA BURCU

Boğa burçları bu hafta sağlık konusunda ufak tefek sıkıntılar ön plana çıkabilir. Özellikle; boğaz veya böbrek sağlığına dikkat etmekte ve gerekli kontrolleri yaptırmakta fayda var. Bazı boğalar iş konusunda tam anlamıyla sorumluluklarını yerine getirmesini tavsiye ediyorum işinize odaklanmanız size terfi alarak istediğiniz noktaya getirebilir bu hafta özellikle iş konusu ön pilanda sizin için.

İKİZLER BURCU

Bu hafta arkadaş çevreniz canınızı sıkabilir.  Bu hafta ikizler burcu  görünüşünüzde estetik dokunuşlar yaptırabilir, imaj yenileyebilirsiniz. Ödemeler, ek gelirler, kredi ve miras gibi konularda aksilikler yaşayabilirsiniz. Evlilik veya ortaklı işlerde ise; fırsat var ve şans sizin yanınızda.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta aile, ev ve gayrimenkul konularıyla ilgilenebilirsiniz. Evlilik yolunda ilerleyen bazı ciddi ilişkiler bitebilir. Evlilik ve ortak işlerde, biraz da ben demenin zamanı gelmiş gibi görünüyor. Fazla özveri de bazen istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Bu hafta genel anlamda ise şans yanınızda.

ASLAN BURCU

Bu hafta aslan burçları Kardeş ve yakın çevre konuları haftanın teması. Evliler eşlerinizin ailesiyle zıtlaşmamaya dikkat etmeliler. Dikkat etmezseni? Problem yaşayabilirsiniz. Maneviyata yönelmek iyi gelebilir. Ayrıca bu sayede bazı şanslar elde etmeleri mümkün. Sevgili veya kardeşten gelecek maddi destek yüzünüzü güldürebilir.

BAŞAK BURCU

Bu hafta maddi değerler gündeminiz olabilir. Kendini adayıp, özveriyle emek verenler; kalıcı değerler oluşturarak hedeflerine ulaşabilirler. Perşembeden itibaren kendinize odaklanabilirsiniz. Devam eden sağlık sorunu olanlar aniden ameliyat olarak iyileşme sürecine girebilirler.

TERAZİ BURCU

Terazi burçları bu hafta evliliğinde biz değil de, ben demekte direnenlerin evlilikleri sonlanabilir. Gayrimenkul alış veya satışlarında sorun yaşayabilirsiniz. Bu hafta kardeş veya yakın çevrenizin tam desteği ile moral bulabilir ve bazı konuları düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz. Boyun ve böbrek sağlığına dikkat.

AKREP BURCU

Bu hafta kalabalık ortamlarda ve etkinliklerde bolca vakit geçirebilirsiniz. Çok sosyal olsanız da; ortak veya eşinizle ilgili konularda da özveriyle emek vermeye devam edebilirsiniz. Geçmişte yapılan iyilikler size bereket olarak dönebilir. Bu hafta sakarlığa dikkat yaralanma riskiniz görünüyor.

YAY BURCU

Bu hafta sevdiğinizle ilgili yanılmalar ve hayal kırıklıklarına rağmen; aileden alacağınız destek ve ek gelirler sayesinde, olayları düzene sokma fırsatını yakalayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında ise;içsel bir hesaplaşma yaşayabilir ve öz eleştiri yapabilirsiniz, ben değil biz demeyi deneyebilirsiniz. Bu size çokşey kazandıracaktır.

OĞLAK BURCU

Bu hafta başında; yolculuk, yurt dışı, hukuk, eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında ise; ameliyat, miras, kredi ve ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Yurt dışı ticaret yapanlar, hukuk ve eğitim sektörlerinde çalışanlar sosyal çevreleri sayesinde kazançlarını artırabilirler.
Gülümsemek ve pozitif enerjinizi iyi kullanın.

KOVA BURCU

Bu hafta Eşiniz veya  ailenizle alkalı maddi konularda canınız sıkılabilir. Kardeşlerinizle ilgili bazı ani olaylar yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınız sizi uzaklaşma meyline çekebilir. Evlilikle ilgili sorumluluklar da sizi zorlayabilir. Çocuklara, sanatsal aktivitelere ve hobilere yönelmek iyi gelebilir. 

BALIK BURCU

Bu hafta evlilik ve ortaklık konuları haftanın ana teması. Maddi konular ani kriz yaratabilir ve bu durum duygusal anlamda yaralanmanıza sebep olabilir. Ancak gönülden emek verdiğiniz iş sayesinde bu maddi sorunları aşabilir ve olayları tatlıya bağlayabilirsiniz. Hafta sonu yolculuğa çıkabilirsiniz bu sizin için biraz yorucu olabilir. Ama genel olarak şans sizden yana.