Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

27 Eylül 2019 Cuma, 14:31

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Ömer Taş

Burçlarda bu hafta neler olacak?

Ömer Taş

iletisim@bursadabugun.com

Koç Burcu 

Henüz gerçekleşmemiş bir dileğinize duyduğunuz istek artıyor. Bazen sırf bu dileğinizi yerine getirebilmek için tüm ilke ve ideallerinize boşvermeyi düşündüğünüz bile oluyor. Bu düşünce oyunlarına hiç kapılmayıp, arzularınıza biraz gem vurmaya çalışın. Elinizdekilerin kıymetini bilin ve hayatta insanı mutlu edenin çoğu zaman en basit ve küçük şeyler olduğunu unutmayın. 

Boğa Burcu 

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın. 
Doğa bu konuda size yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu 

Her şeyin ne kadar kolaylaştığını hayretle izliyorsunuz. Bu umut dolu fırsattan istifa ederek birçok sorununuzu ele alabilir veya tamamen çözebilir, böylece ileride işlerin güçleşeceği stresli haftaya hazırlıklı olun Çevrenizin desteğine fikirlerine de güvenebilirsiniz, ancak kritik kararlarınızı hemen  vermeniz gerekebilir. Yine de, bu sayede dostlarınız dan da yardım isteyebilirsiniz. 

Yengeç Burcu 

Yolunuzda ilerlemeniz ilk başta düşündüğünüzden daha zor bir hal alıyor. Biri sizi planınızdan vazgeçirmeye hatta engellemeye çalışıyor olabilir. Pes etmeyin - bunu bir meydan okuma ve irade sınavı olarak görün. Ya planlarınızı savunarak ileri doğru bastırın, ya da fikirlerinizi mevcut koşullara uyarlayın. Hangisini seçerseniz seçin, hedefinizin gerçekçi olup olmadığı ve sonuna dek ilerlemenize değip değmeyeceği ortaya çıkacak. 

Aslan Burcu 

Bu hafta  sizin haftanız! İşyerinde sizden bazı yeni sorunları ve planları hesaba katmanız istenecek. Bunlara biraz ilgi gösterirseniz, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Özel hayatınızda da insanlar size yaklaşacak. Olumlu tepkiler verirseniz yepyeni ve çok zevkli ilişkiler kurabilirsiniz. Coşkunuzu ve heyecanınızı açığa çıkarmaktan sakın kaçınmayın. Bu haftayı kutlayın! Dans edin  Hareket size iyi gelecek, hem kurtlarınızı da dökmüş olursunuz açıkcası buhafta eğlenceli geçecek sizin için.

Başak Burcu 

Bu hafta işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda enerjik hissedeceğiniz için 
Yakınlarınızın ufak defek sağlık problemleriyle ilgileneceksiniz
Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek.

Terazi Burcu 

Bu hafta yeni bir şey denemek için kendinize güveneceksiniz Bunun sonucunda iş hayatınızda, sağlığınızda ve ayrıca aşk hayatınızda değişikler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ne zamandır planladığınız projeler için kolları sıvayın ve işe girişin. Çevrenizdekiler bu yeni yaklaşımınızı olumlu karşılayacak ve size destek verecek, ama siz yine de yere sağlam basmaya bakın. mantıklı kararlar alarak 

Akrep Burcu 

Bu hafta takım çalışmalarında özellikle verimli olacaksınız Diğer bir deyişle, en  karmaşık fikirleri bile hayata geçirebilecek gücünüz var. Hem iş hem özel yaşamınızda başkalarından özellikle kuvvetli bir destek göreceksiniz. İlişkilerinizi güçlendirmek için, hoşlandığınız insanlara bunu belli edin. Hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz de var, bu yüzden gözlerinizi dört açın! 

Yay Burcu 

Bu hafta Başka insanların size herhangi bir engel çıkarma ihtimali düşük.
Hayatınızda iş proje ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Bilinçli davranırsanız, tatmin edici arkadaşlıklar gelişebilir ve uzun süre devam edebilir. Bu hafta çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Keyfiniz ve iyimserliğiniz sayesinde geleceğe güvenle bakabileceksiniz. Tek yapmanız gereken,   stresini arkanızda bırakmak.
Pozitif enerjiyi üzerinize çekmek.

Oğlak Burcu 

Bu hafta Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissedebilirsiniz bu hafta kalıplarınızın dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.sizi mutlu edecek birçok fırsatlar görünüyor

Kova Burcu 

Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece, bu gibi anlık engeller hayatınızı negatif olarak etkileyebilir? 
Daha dikkatli olmanızda yararvar

Balık Burcu 

Bu hafta Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Bu hafta aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlana bilir geçmişten kişilerle karşılaşabilirsiniz
Bu hafta engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlık sorunu yaşayabilirsiniz bu hafta kendimizi zorlamıyor hayatı akışına bırakıyoruz.