27 Mayıs 2019 Pazartesi, 09:27

Arkadaşıma gönder
Favorilerime ekle
Bu yazıyı yazdır
Yazı boyutu
Ömer Taş

Burçlarda bu hafta neler olacak?

Ömer Taş

iletisim@bursadabugun.com

KOÇ BURCU: (21 Mart  - 19 Nisan)

Bu hafta  gerçekleşecek olan yeni ay sizlere beklenmedik bir seyahat getirebilir. Aşk hatımızda ise güzel, olumlu enerjiler var. Kendimizi güvende hissedeceğimiz, huzurlu ve dürüst bir ilişki arayışı içinde olacaksınız. Kimi Koçlar istediğini, meydana gelecek olan yeni ay ile bulabilir. Bu hafta kazançlı işlere imza atabiliriz. Finansal bakımdan bu dönem rahatlaycaksınız. Ve paranızı kendinize keyif veren zevkli şeylere harcayacaksınız.

BOĞA BURCU: (20 Nisan - 21 Mayıs)

Bu hafta gerçeklecek olan yeni ay finansal bakımdan zorda kalacağınız durumları getiriyor. Bütçenizi gözden geçirip dengeli harcamaya özen göstermeniz gerek. Ama beklenmedik  bir yerden de  para gelebilir. Aşk her an kapınızı çalabilir. Bu sefer siz aşk için birileri peşinden değil birileri sizlerin peşinden koşacak. Yani hazırlıklı olun önünüzde güzel, mutlu bir yol var. Bu aralar keyfinize düşkün olacağınız bir dönem içerisindesiniz. Kafanıza göre hayatın zevk veren yanlarıyla haşır neşir olacaksınız. İmajınızı değiştirmek istiyorsanız  bu hafta gayet uygun gözüküyor.

İKİZLER BURCU: (21 Mayıs -21 Haziran)

Bu hafta yeni ay iş ve kariyerinizde ani, beklenmedik gelişmeler olacak. Yeni iş  girişimleriniz  başarıyı da beraberinde getiriyor. Ama sizler yinede temkinli davranın yeni biri iş  girişiminde bulunmadan önce  iyi düşünün ve ikinci bir planınız mutlaka olsun. Kendinizi sağlama almakta yarar var. Bu dönem nasıl para kazanırım diye kafanızı meşgul edeceksiniz. Eğer yalnız iseniz sizler için keyifli olacak  bir birlikteliğe  başlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bu hafta yeni ay, hayatınızda kontrol edemediğiniz durumları getirebilir. Riskli işlere girmemekte yarar var. Mali anlamda bu ayı rahat kapatacaksınız. İş ve ev hayatınızda düzeni sağlamanız ve dengeyi korumanız gerekiyor. Bu yeni ay yalnız yengeçler için yeni bir  aşkın işaretçisi. Bir birlikteliği olan yengeçler ilişkinizde oluşacak  problemleri büyütmeyip, sakinliğinizi korumaya çalışın.

ASLAN BURCU: (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Bu hafta sosyal çevrenizin daha çok genişlemesini sağlayacak. Yeni arkadaş ortamlarına girebilirsiniz. Gireceğiniz  bu ortamlarda arkadaşlarınızla sizlere kazanç getirecek yeni bir projeye başlayabilirsiniz. İş ve kariyerinizde ilerlemenizi  sağlayacak yeni oluşumlar meydana gelecek ve çevrenizden olsun patronunuzdan olsun taktir edileceksiniz. Bu durumda beraberide güzel kazançları getirecek. Aşk hayatınızda ise bu hafta  gerginlikler oluşabilir. Ağızınızdan çıkan sözlere dikkat etmenizde yarar var.

BAŞAK BURCU: (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bu hafta iş ve kariyeriniz  üzerinde etkili olacak. İş ve kariyerinizi  ilgilendiren konularda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bir kaç hafta daha planlarınızı ve hedeflerinizi  erteleyebilirsiniz. İş ve aileniz arasında  dengeyi kurmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda  bir takım harektlenmeler olabilir. Girdiğiniz bir ortamda aniden kendinizi bir aşkın içinde bulabilirsiniz. Bu dönem mantıktan daha çok duygularınız  ön planda olacak. Kafanızı dinlemek adına size iyi gelebilecek bir seyahate çıkabilirsiniz.

TERAZİ BURCU: (23 Eylül - 22 Ekim)

Bu hafta daha çok hukuksal konular ve idealleriniz üzerinde  etkili olacak. Uzun süreden beri düşündüğünüz ama bir türlü olmayan hayatınızı değiştirmek adına yapmak istediklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir döneme  giriyorsunuz. Bu dönemde yeni bir işle başka  bir yerde yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız artış gösterecek. Arkadaş ilişkilerinde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İlişkilerinizde temkinli  davranmanızda yarar var.

AKREP BURCU: (23 Ekim - 21 Kasım)

Bu hafta finansal bakımdan bir yerlerden  beklentiniz varsa eğer kazançlı  çıkabilirsiniz. Ama daha çok  kazanç ve kayıplar bir arada gözüküyor. Bu yüzden maddi  anlamda  hayal kırıklığına uğrayabilirsinizde. Yüksek mevkiye sahip kişilerle bir araya gelip onardan güzel  fikirler alabilirsiniz. Aşk hayatınız canlanıyor. İlişkiniz yoksa aşk kapınızı çalabilir. Eğer bir birlikteliğiniz varsa da parteriniz size güzel bir teklifle gelebilir (Evlilik, nişan gibi).

YAY BURCU: (22 Kasım- 21 Aralık)

Bu hafta genel anlamda sizler için olumlu etkilere sahip. Kötü giden bir ilişkiniz varsa yeni ay sayesinde bitebilir. Ya da ilişkiniz ile ilgili önemli, evlilik gibi güzel kararlar alabilirsinizde. Çevrenizle olan ilikiniz  olsun ya da partnerinizle olan ilişkinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ve beklentileriniz olmayabilir. İş ve kariyer  bakımından ise isteklerinizin gerçekleşeceği döneme giriyorsunuz.

OĞLAK BURCU: (22 Aralık - 19 Ocak)

Bu hafta gizli saklı olan bir konuyu ortaya çıkarabilir. Sizleri huzrsuz edecek bir şeyler duyabilirsiniz. İş ve çalışma konularında ise  bir değişim söz konusu. Bu da oluyor ki daha fazla çalışmanız ve yorulmanız demek. Dostluklar konusunda kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissedeceksiniz. Bir dostunuzla tamamen arkdaşlığınız bitebilir.
Bu dönem eros okları sizlere atılmış durumda. Hayat dolu, kafa dengi biriyle  tanışabilirsiniz. Ve yeniden aşkı tanıma fırsatı oluşacak yeni ay ile sizlere geliyor. Bu  dönemde  partnerinizi daha çok düşüneceksiniz. Bu sefer aldığınız kararlar daha çok duygusal yönde olacak.

KOCA BURCU: (20 Ocak - 18 Şubat)

Bu hafta daha çok aşk hayatınız ile ilgili konularda etkili olacak. Aşk kapıları açık gözüküyor. Mutlu olabileceğiniz kişi her an karşınıza çıkabilir. Özel ilişkilerinizde ise güç yarışı içinde  kendinizi bulabilirsiniz. Her konuda kenidnizi üstün göstermeye çalışacaksınız. Geleceğinizi ilgilendiren konulardan da çevrenizden gayet olumlu destekler alcaksınız. Eğer evliyseniz aileye bir altın top (bebek) katmak için güzel bir süreç. Yeni bir iş görüşmeleri ve yeni projeler gelebilir. Hayatta hiç bir şey için geç değil harekete geçmeniz yeterli.

BALIK BURCU: (19 Şubat - 20 Mart)

Bu hafta  aşk hatınızda olsun, aileniz ile ilgili konular olsun sizler için karar alma dönemi. Ve bu alacağınız kararları ygulamak için güzel bir dönem. Çevrenizle olan ilişkilerinizin daha çok  kuvvetleneceği bir dönem. İlişkileriniz kuvvetlendikçe kendinizi daha çok güçlü hissedecekisiniz. Bu hafta biraz daha para harcama eğilimi gösterebiliriz. Dikkatli olmakta yarar var. Yeni bir yatırım yapmak istiyorsanız da bu ayı güzel  ileriye dönük bir yatırımla kapatabilirsiniz. Hayatta hiç bir şey için geç değil harekete geçmeniz yeterli. Evet sevgili takipçilerimiz. İyi haftalar ve iyi mutlu birlik ve beraberlik dolu nice bayramlar diliyorum.